پنجشنبه 1 مهر 1400   07:18:14
14:001400/5/2
استمرار آبرسانی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب به روستاهای خوزستان

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: همکاری‌های این شرکت در زمینه آبرسانی به روستاهای دچار تنش آبی خوزستان استمرار دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، احمد محمدی اعلام کرد: با توجه به کمبود شدید آب در بعضی از روستاهای استان خوزستان، شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در ادامه رویکرد خود در زمینه آبرسانی، با همکاری شرکت‌های بهره‌برداری تابع و برخی پیمانکاران طرح توسعه ۲۸ مخزن، چند دستگاه تانکر برای آبرسانی به مناطق دچار تنش آبی استان خوزستان اختصاص داده است.

وی با اشاره به سابقه طولانی خدمات این شرکت در آبرسانی به مناطق شهری و روستایی در استان خوزستان، افزود: شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب سال‌هاست که در تأمین بخشی از آب چند شهر و مجموعه‌‌ای از روستاهای خوزستان مشارکت فعال دارد. سال گذشته نیز بیش از ۵۰ میلیارد تومان به طرح آبرسانی منطقه غیزانیه در بخش ایستگاه‌‌های پمپاژ و تأمین خط لوله کمک مالی ارائه شد و افزون بر آن تقریباً به‌مدت یک سال با اختصاص ۱۲ تانکر به ده‌ها روستای این منطقه، ازسوی شرکت‌‌های بهره‌‌برداری نفت و گاز کارون و مارون آبرسانی انجام شد.

2/31883

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، آبرسانی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
اجرای ۲۰۰ کیلومتر از طرح جامع فاضلاب اهواز با اعتبارات نفت
نفت مانع اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب اهواز نیست
  • 1400/6/27 شنبه نفت مانع اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب اهواز نیست
    شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در واکنش به برخی شائبه‌های اخیر پیرامون پروژه‌های آب و فاضلاب اهواز عنوان کرد: هیچ‌گونه مانعی از سوی صنعت نفت بر سر راه پروژه‌های آب و فاضلاب اهواز وجود نداشته و محدوده‌ عملیاتی نفت عمدتاً تداخلی با محدوده‌ اجرای طرح جامع فاضلاب شهر اهواز ندارد.
طراحی و اجرای روش نوین در راه‌اندازی توربین ایستگاه تزریق گاز کرنج
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
پنجشنبه 1 مهر 1400 01:16:44
nioc