پنجشنبه 1 مهر 1400   06:54:41
15:451400/5/5
آغاز تعمیرات اساسی واحد بهره‌برداری و نمک‌زدایی نفت‌شهر

تعمیرات اساسی واحد بهره‌برداری و نمک‌زدایی منطقه عملیاتی نفت شهر با استفاده از ظرفیت نیروهای متخصص و کارکنان این منطقه آغاز شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب، با اعلام این خبر گفت: فعالیت‌های تعمیرات اساسی، همانند سال‌های گذشته در پنج گروه اصلی تعمیرات خطوط لوله، مکانیک، برق، ابزار دقیق و کارگاه مرکزی و پس از برنامه‌ریزی و هماهنگی بین واحدها انجام خواهد شد و سایر واحدهای بهره‌برداری، بازرسی فنی، HSE، خدمات فنی و ترابری نیز مشارکت و پشتیبانی خواهند کرد.

علی‌ رضایی با اشاره به زمان اجرا و صرفه‌جویی مالی انجام این پروژه گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این تعمیرات در کمتر از یک ماه و با استفاده از توان فنی و تخصصی همکاران این شرکت وصرفه جویی حدود 10 میلیارد ریال به انجام می رسد.

وی به محدودیت‌ها و موانع انجام این پروژه در این منطقه اشاره کرد و افزود: وجود شرایط سخت اقلیمی، دمای بالای هوای منطقه خصوصاً در سال جاری، گرد وغبار شدید، صعب‌العبور بودن برخی از جاده‌های دسترسی و به‌تبع آن مشکل در انتقال تجهیزات، ماشین‌آلات و مصالح موردنیاز ازجمله چالش‌های پیش روی اجرای عملیات تعمیرات خواهد بود که به امید خدا با تلاش و همت کارکنان در واحدهای ستادی و مناطق عملیاتی، بدون حادثه و در زمان مقرر، این مهم صورت گیرد.

بر اساس این گزارش، برنامه‌ریزی موارد مرتبط دیگر، نظیر شستشو و رنگ‌آمیزی، تعمیر اساسی مخازن، تعمیر اساسی کلیه تفکیک گر‌ها، تعمیر اساسی تأسیسات واحد، تعمیر و سرویس کلیه ادوات ابزار دقیق و کلیه تجهیزات برقی، گریس‌کاری و روان‌کاری کلیه شیرهای ایمنی موجود در واحد، تعمیر مبدل‌های حرارتی و شیرآلات و در نهایت تعمیر خطوط لوله داخلی واحد انجام خواهد شد.

شركت بهره برداری نفت و گاز غرب یكی از سه شركت زیر مجموعه شركت نفت مناطق مركزی ایران با حوزه فعالیت در سه استان كرمانشاه، ایلام و لرستان است.

1/31909

منبع: روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب


کلمات کليدي
منطقه عملیاتی نفت شهر، شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
انجام موفقیت‌آمیز تعمیرات اساسی شیرهای ایمنی درون‌چاهی در نفت و گاز غرب
آغاز واکسیناسیون کارکنان شرکت نفت و گاز غرب
  • 1400/6/8 دوشنبه آغاز واکسیناسیون کارکنان شرکت نفت و گاز غرب
    طرح واکسیناسیون کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب برای مقابله با بیماری کرونا در ستاد کرمانشاه و مناطق عملیاتی نفت شهر، تنگ بیجار، چشمه خوش و دهلران در حال انجام است.
 ابعاد حادثه چشمه‌خوش در حال بررسی است
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
پنجشنبه 1 مهر 1400 01:16:44
nioc