چهارشنبه 28 مهر 1400   23:45:00
15:581400/6/1
آغاز واکسیناسیون کارکنان عملیاتی مناطق نفت‌خیز جنوب

شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از آغاز واکسیناسیون بیش از ۸ هزار نفر از کارکنان عملیاتی این شرکت که تاکنون بر اساس فراخوان‌های عمومی وزارت بهداشت واکسینه نشده‌اند، خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رئیس ایمنی، ‌بهداشت و محیط زیست (HSE) شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: مجوزهای لازم از وزارت بهداشت دریافت شده است و کارکنان عملیاتی این شرکت و شرکت‌های تابع که تاکنون طبق برنامه عمومی واکسیناسیون وزارت بهداشت، واکسن کرونا دریافت نکرده‌اند واکسینه می‌شوند.

محمدرضا نادری افزود: فهرست اسامی این کارکنان که تعداد آنها افزون بر ۸ هزار نفر است از سوی مدیریت منابع انسانی تهیه و به بهداشت و درمان مناطق ارسال شده است تا در اختیار دانشگاه‌های علوم پزشکی استان‌های ذی‌ربط قرار گیرد.

رئیس ایمنی، ‌بهداشت و محیط زیست شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب اظهار کرد: بر همین مبنا باید همکاران خط مقدم تولید، بر اساس برنامه زمان‌بندی که از طریق پیامک به آنها اعلام می‌شود، برای تزریق واکسن اقدام کنند.

نادری تصریح کرد: کارکنان عملیاتی مناطق نفت‌خیز جنوب مستقر در ستاد اهواز این شرکت و نیز واحدهای فرآورشی شرکت‌های نفت و گاز کارون و مارون، از روز شنبه (۳۰ مردادماه) طبق فراخوان برای تزریق واکسن به مراکز واکسیناسیون اعلام شده مراجعه کرده‌اند.

وی ادامه داد: درباره همکاران عملیاتی شاغل در شرکت‌های نفت و گاز گچساران، مسجدسلیمان و آغاجاری نیز هماهنگی‌های لازم برای دریافت سهمیه واکسن شده و اطلاع‌رسانی پیامکی به این عزیزان به‌زودی انجام می‌شود.

رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از همه همکاران عملیاتی به‌دلیل کار بی‌وقفه و جهادگرانه در شرایط کرونا قدردانی و تأکید کرد: همه باید تا پایان همه‌گیری ویروس کرونا نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند.

2/32038

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، واکسن کرونا، کرونا
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب منصوب شد
اهدای بسته‌های معیشتی نفت به زلزله‌زدگان اندیکا
ورود به فاز جدید مقابله با کرونا با افزایش ظرفیت واکسیناسیون
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
چهارشنبه 28 مهر 1400 19:50:52
nioc