پنجشنبه 29 مهر 1400   00:14:47
16:221400/6/9
اشتغال ۲۵۰ نیروی بومی در طرح‌های اهواز ۱۴ و سولابدر

در مسیر عملیات اجرایی طرح‌های نگهداشت و افزایش تولید اهواز ۱۴ و سولابدر در مناطق نفت‌خیز جنوب، ۲۵۰ نیروی بومی جدید جذب کار شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رئیس هیأت مدیره شرکت مارون‌کاران (مجری طرح‌های نگهداشت و افزایش تولید اهواز ۱۴ و سولابدر) گفت: این شرکت به‌عنوان یکی از شرکت‌های بومی استان خوزستان با مشارکت شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی قشم (OEID) بسته‌های قراردادی طرح نگهداشت و افزایش تولید اهواز ۱۴ و سولابدر شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب را اجرا می‌کند و با توجه به تأکید کارفرما و به‌منظور عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، اولویت جذب نیروی کار را به ساکنان بومی مناطق اجرای طرح داده است.

حمید تقوی‌فر با اشاره به مزیت‌های نسبی پیمانکاران بومی در اجرای طرح‌های توسعه صنعت نفت افزود: پیمانکاران بومی به‌دلیل آشنایی با شرایط جغرافیایی و اجتماعی منطقه، می‌توانند با محیط پیرامونی تعامل مناسبی برقرار کنند و پروژه‌های صنعت نفت را با سرعت به پیش ببرند که البته شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب نیز در طرح‌های ۲۸ مخزن به شرکت‌های توانمند و صاحب صلاحیت استان خوزستان توجه داشته است.

وی درباره استفاده از تجهیزات ساخت داخل گفت: خوشبختانه سازندگان استان خوزستان در سال‌های اخیر رشد قابل توجه‌ای داشته‌اند و در طرح‌های نگهداشت و افزایش تولید اهواز ۱۴ و سولابدر نیز از تولیدات آنها استفاده می‌کنیم.

تقوی‌فر بیان کرد: طرح‌های نگهداشت و افزایش تولید نقش مهمی در رونق اشتغال، ساخت داخل و گردش مالی در استان‌های نفت‌خیز دارند و با حمایتی که  شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از پیمانکاران بومی کرده و خواهند کرد، در آینده شاهد رشد بیشتر پیمانکاران بومی در طرح‌های توسعه‌ای خواهیم بود.

1/32062

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
چهارشنبه 28 مهر 1400 19:50:52
nioc