دوشنبه 2 خرداد 1401   15:26:34
22:411401/2/24
امضای تفاهمنامه همكاری بین شركت نفت و گاز اروندان و پارک علم و فناوری صنعت نفت

توافقنامه همكاری شركت نفت و گاز اروندان با پارک علم و فناوری صنعت نفت امضا شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در حاشیه دومین روز از بیست و ششمین نمایشگاه صنعت نفت، تفاهمنامه پارک علم و فناوری صنعت نفت با موضوع رفع نیازهای فناورانه شرکت نفت و گاز اروندان و برگزاری رویدادهای حمایت از ساخت داخل در صنعت نفت صورت پذیرفت.

از جمله اهم موارد در نظر گرفته شده در این تفاهمنامه توسعه محصولات دانش بنیان تولید بار اول و خرید تضمینی، حمایت از طرح های فناورانه استحصال انرژِی از گازهای مشعل، افزایش بهره دهی چاه های کم بازده و توسعه فناوری های پیگ های هوشمند است.

در این تفاهمنامه که به امضا عبدالله عذاری اهوازی، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان و محمد اسماعیل کفایتی، رئیس پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز رسید، مقرر شد فهرستی از نیازهای عملیاتی و فناورانه شرکت نفت و گاز اروندان در بخش های مختلف رنجیره ارزش نفت و گاز در قالب طرح ها، پروژه ها و سفارشات کالا به پارک فناوری صنعت نفت ارائه شود و در مقابل پارک فناوری صنعت نفت با بررسی نیازهای اعلام شده، همکاری جهت شناسایی و معرفی سازندگان، پیمانکاران و همچنین رفع نیازها با استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها اقدام کند.

همچنین در ادامه به برگزاری جلسات مشترک و منظم تا حصول به نتایج توافقنامه و پایش و ارزیابی عملکرد و اثربخشی آن در بازه یک ساله تاکید شد.
کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
دوشنبه 2 خرداد 1401 12:43:28
nioc