دوشنبه 18 فروردين 1399   20:45:30
16:201398/12/4
تکذیب بستری شدن فرد آلوده به ویروس کرونا در بیمارستان توحید جم

رئیس بیمارستان توحید جم بستری شدن فرد مبتلا به ویروس کرونا را در بیمارستان توحید جم تکذیب کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، فرهاد باقری ضمن تکذیب شایعه بستری شدن 2 مورد مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان توحید جم، گفت: تاکنون هیچ بیمار مبتلا به ویروس کرونا به بیمارستان توحید جم مراجعه نکرده است و عموم مراجعه کنندگان به بیمارستان، افراد مبتلا به سرماخوردگی و آنفلوانزا هستند که بعضا به علت کهولت سن و ابتلا به بیماری آنفلوانزا و یا پنومونی نیاز به بستری و ایزوله شدن دارند.

باقری با بیان این که امکان تشخیص ویروس کرونا در بیمارستان جم وجود دارد، افزود: بیمارستان توحید جم آمادگی لازم برای شناسایی ویروس کرونا (covid-19) و مبتلایان به آن را دارد و به محض شناسایی، پروسه پیگیری و درمان را اجرا خواهد کرد.

رئیس بیمارستان توحید جم از شهروندان خواست جهت پیشگیری، نکات بهداشتی مانند شستن دست ها با آب و صابون را رعایت و حتی الامکان از دست دادن و روبوسی کردن پرهیز کنند.

8/28622

منبع: روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت


کلمات کليدي
بیمارستان توحید جم، کرونا
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
بسیج امکانات نفت و گاز زاگرس جنوبی برای مقابله با کرونا
عملیات اجرایی بخش زودهنگام طرح ملی گوره-جاسک شبانه‌روزی در جریان است
مروری بر اقدام‌های نفت در مقابله با کرونا
  • 1399/1/18 دوشنبه مروری بر اقدام‌های نفت در مقابله با کرونا
    با شیوع ویروس کرونا در کشور، نشست‌های کمیته مدیریت شرایط اضطراری سطح ۳ شرکت ملی نفت ایران در بالاترین سطح مدیریتی و با هدف ایجاد فرماندهی واحد و اتخاذ تصمیم‌های یکپارچه و هماهنگ برای مقابله با این بحران آغاز شد و شرکت‌های تابعه ملی نفت نیز راهبردهای اتخاذشده را متناسب با نوع مسئولیت‌ها و شرایط پیرامونی خود دنبال می‌کنند.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید