دوشنبه 5 خرداد 1399   12:30:32
14:151399/1/18
همزمان با توجه به دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا؛عملیات اجرایی بخش زودهنگام طرح ملی گوره-جاسک شبانه‌روزی در جریان است

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت اظهار کرد: ضمن رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا، فعالیت های اجرایی بخش زود هنگام  طرح خط لوله انتقال نفت خام گوره- جاسک به صورت شبانه روزی در حال انجام است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، تورج دهقانی ضمن اشاره به شیوع ویروس کرونا و موانع ایجاد شده ناشی از شیوع این ویروس در پیشرفت طرح خط لوله انتقال نفت خام گوره- جاسک، گفت: با برگزاری جلسات متعدد با مسئولین منطقه ای و استانی در مسیر عملیات این طرح توانستیم مانع از توقف عملیات اجرایی شویم و با بکارگیری حداقلی نیروها به صورت ۲ شیفت در ایام تعطیلات، شاهد پیشرفت خوبی در گستره‌های مختلف طرح به خصوص قطعه دوم از گستره ۴ در بخش زودهنگام بودیم.

وی ادامه داد: از ۲۶ اسفند ماه تاکنون حدود ۱ میلیون متر مکعب عملیات خاکبرداری، حدود ۲۵ کیلومتر مسیرسازی، حدود ۱۵ کیلومتر عملیات ریسه لوله و بالغ بر ۱۵ کیلومتر جوشکاری لوله انجام شده است.
 
دهقانی اظهار کرد: در راستای عمل به دستورالعمل های ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا و حفظ سلامتی مردم در این مناطق، کمپ های اسکان ارکان پروژه به صورت ضربتی از محل شهرها و روستاها به مجاورت دفاتر اداری و محل فعالیت‌های اجرایی طرح منتقل و متمرکز شد که این امر موجب موافقت مسئولان منطقه برای ادامه فعالیت‌ها در طرح شد.

وی به بارندگی های سیل آسای اخیر در استان هرمزگان اشاره کرد و افزود: بارندگی های اخیر موجب قطع جاده های دسترسی و راه های ارتباطی و نیز منجر به کندی روند فعالیت های اجرایی در طرح شد.

مدیرعامل متن گفت: با نظارت کامل و بازدیدهای مستمر امیدواریم که با همکاری تمامی نهادها و مردم شریف منطقه، فعالیت ها سرعت بیشتری به خود گرفته و تاخیر ناشی از سیل و شیوع ویروس کرونا جبران شود تا بتوانیم تعهدات خود در این طرح ملی را در زمان تعیین شده به انجام رسانیم.

1/29066

منبع: روابط عمومی شرکت متن


کلمات کليدي
شرکت مهندسی و توسعه نفت، طرح گوره جاسک، کرونا، طرح ملی گوره جاسک
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
انجام عملیات ضدعفونی معابر شهری عسلویه و نخل تقی برای مقابله با کرونا
خط لوله گوره-جاسک، تبلور عزم ‌ملی
تشریح عملکرد اچ‌اس‌یی و بهداشت و درمان نفت در حضور معاون اول رئیس جمهوری
  • 1399/2/23 سه‌شنبه تشریح عملکرد اچ‌اس‌یی و بهداشت و درمان نفت در حضور معاون اول رئیس جمهوری
    سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با طراحی و تدوین بیش از ۵۰ دستورعمل، تأمین حداکثری وسایل حفاظت فردی، ایجاد سامانه جامع غربالگری، راه‌اندازی اورژانس خاکستری و تمهیدات ویژه برای بستری و پایش مستمر وضع جسمی مبتلایان به کووید-۱۹، در مقابله با شیوع کرونا در سطح صنعت نفت اقدام‌های گسترده‌ای انجام داده است.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید