یکشنبه 4 آبان 1399   22:18:52
13:011399/7/5
با استفاده از ناوگان شرکت ملی حفاری انجام شدحفر و تکمیل 64 حلقه چاه نفت و گاز در 6 ماه نخست امسال

با تلاش متخصصان و کارکنان شرکت ملی حفاری ایران، حفاری و تکمیل 64 حلقه چاه های نفت و گاز در شش ماه نخست امسال در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور با موفقیت انجام شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سرپرست معاونت مدیرعامل در عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران از حفر و تکمیل 64  حلقه چاه نفت و گاز در شش ماه نخست امسال خبر داد و گفت: از این تعداد چاه 21 حلقه توسعه ای توصیفی، 42 حلقه تعمیری و یک حلقه اکتشافی بوده است.

سعید اکبری افزود: 50 حلقه از این چاه ها در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، 6 حلقه در شرکت نفت فلات قاره، 5 حلقه در شرکت مهندسی و توسعه نفت، یک حلقه در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، یک حلقه در قالب پروژه و یک حلقه در موقعیت فعالیت مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران حفاری، تکمیل و تحویل کارفرما شد.

وی با بیان اینکه در زمان حاضر کار جابه‌جایی 18 دستگاه حفاری سبک و سنگین ناوگان شرکت ملی حفاری در مناطق عملیاتی استان های نفتخیز در دست اجراست، گفت: در ضمن متراژ حفاری از ابتدای فروردین تا پایان شهریورماه 36 هزار و 547 متر بوده است.

اکبری با بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و تجلیل از حماسه آفرینی های رزمندگان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس به ویژه شهیدان صنعت نفت و حفاری، اظهار کرد: تلاشگران حفاری در آن دوران با ایثار، فداکاری، همّت و از خود گذشتگی ضمن حضور در جبهه ها، در جهت حفظ، نگهداشت و افزایش تولید نفت موفق به حفاری و تکمیل 302  حلقه چاه در مناطق عملیاتی شدند که به عنوان سند افتخار شرکت ملی حفاری ایران و صنعت نفت تلقی می شود.

1/25227

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران


کلمات کليدي
شرکت ملی حفاری ایران، سعید اکبری، حفاری چاه های نفت و گاز
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
حفر و تکمیل 72 حلقه چاه نفت و گاز با استفاده از ناوگان ملی حفاری
اخذ گواهینامه COF برای 32 دکل‌ خشکی و دریایی شرکت ملی حفاری
خرید ۳ هزار میلیارد ریال اقلام ساخت داخل در شرکت ملی حفاری
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید