یکشنبه 4 آبان 1399   22:46:24
15:461399/7/5
آخرین اقدام‌ها و برنامه‌ها برای مقابله با کرونا در نفت بررسی شد

بیست و هفتمین نشست کمیته مدیریت شرایط اضطراری سطح ۳ شرکت ملی نفت ایران با هدف بررسی آخرین اقدام‌ها و برنامه‌ها برای مقابله با کرونا در دفتر مدیر منابع انسانی این شرکت برگزار شد. 


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در بیست و هفتمین نشست کمیته مدیریت شرایط اضطراری سطح ۳ این شرکت، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اقدامات و برنامه های این سازمان در راستای مقابله با گسترش کرونا را تشریح کرد.

حبیب الله سمیع با تشریح شرایط موجود و با تاکید بر فرارسیدن فصل پاییز و احتمال شیوع آنفولانزا و تشدید شرایط شیوع ویروس کرونا، لزوم آمادگی هرچه بیشتر همه بخش ها و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی همکاران محترم و خانواده های آن‌ها را خواستار شد.

فرخ علیخانی، معاون تولید شرکت ملی نفت ایران و جانشین کمیته مدیریت شرایط اضطراری سطح ۳ این شرکت نیز در این نشست ضمن بیان تعهد شرکت ملی نفت در امر حفظ و ارتقاء سلامت نیروی انسانی تحت خدمت خود، به نقش مهم سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت به عنوان سیاستگذار، شرکت ها و مدیریت ها به عنوان مجری و مدیریت HSE و پدافند غیرعامل به عنوان ناظر و مراقب دقیق بر حسن اجرای دستورالعمل‌های صادر شده تاکید کرد.

در این نشست تاکید شد با توجه به آغاز فصل پاییز و احتمال افزایش آمار مبتلایان و همچنین عدم کشف داروی اختصاصی کووید ۱۹، همچنان حفظ فاصله گذاری فیزیکی، رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک بهترین راه برای پیشگیری از ابتلا است و باید در این مسیر برنامه های آموزش، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی برای کارکنان افزایش یابد.

در بیست و هفتمین نشست کمیته مدیریت شرایط اضطراری سطح ۳ شرکت ملی نفت ایران، حبیب الله سمیع، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، مانی عبدالله زاده راد، مدیر بهداشت ایمنی و محیط زیست پدافند غیرعامل و مدیریت بحران، ناصر مولایی، مدیر توسعه منابع انسانی، شریعت، رئیس حراست، مجید بوجارزاده، رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و سایر روسای واحدهای مرتبط حضور داشتند.

2/30300
کلمات کليدي
کرونا، نشست کمیته مدیریت شرایط اضطراری سطح ۳ شرکت ملی نفت ایران، کووید 19، سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
لزوم تشدید رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ادارات صنعت نفت
  • 1399/7/28 دوشنبه سازمان بهداشت و درمان برای مقابله با کرونا تاکید کرد: لزوم تشدید رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ادارات صنعت نفت
    مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت درباره تشدید شیوع ویروس کرونا در کشور به ویژه در استان‌های تهران و خوزستان هشدار داد و گفت: به‌منظور پیشگیری از ابتلا پیشنهاد می‌شود استفاده از ظرفیت دورکاری کارکنان، کاهش ماموریت‌های اداری، برگزاری نشست‌ها به صورت ویدئوکنفرانس، تعدیل محیط‌های کاری با تراکم بیش از ۱۰ نفر، رعایت فاصله یک‌متری میان کارکنان و تهویه مستمر هوا در فضاهای کاری در ادارات و زیرمجموعه‌های صنعت نفت که اکنون نیز اجرا می شود بیش از گذشته مدنظر قرار گیرد.
شیوه‌نامه‌های بهداشتی مقابله با کرونا در وزارت نفت رعایت می‌شود
صنعت نفت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی سرآمد است
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید