چهارشنبه 28 مهر 1400   22:40:58
10:281400/6/17
فرمانده مرکز بسیج وزارت نفت:خدمات رسانی به کارکنان در قالب طرح شهید سلیمانی ادامه دارد

فرمانده مرکز بسیج وزارت نفت با اشاره به افزایش ظرفیت واکسیناسیون در مرکز تهرانسر، از خدمات رسانی به کارکنان و عموم مردم در قالب طرح شهید سلیمانی خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، محمدعلی فلاح مهرجردی با اشاره به بازدید سردار حسن زاده، فرمانده سپاه محمدرسول الله(ص) تهران از مرکز واکسیناسیون تهرانسر، گفت: در این بازدید، ظرفیت‌های خدمات رسانی به کارکنان نفت بررسی و برای ارتقای کیفیت و سطح خدمت رسانی در قالب طرح شهید سلیمانی بحث و تبادل نظر شد.

وی با بیان اینکه بسیج در همه عرصه ها به خدمت خالصانه به مردم ادامه می دهد، اظهار کرد: در این بخش با هماهنگی کمیته شرایط اضطراری سطح ۳ و معاونت تولید شرکت ملی نفت ایران، سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، مرکز بسیج وزارت نفت و همچنین نظارت وزارت بهداشت روند تزریق واکسن کرونا ادامه دارد و مقرر شد در قالب طرح شهید سلیمانی ظرفیت واکسیناسیون افزایش چشمگیری داشته باشد.

فلاح ضمن قدردانی از همه تلاشگران در این بخش، افزود: تمام افراد و کارکنان پرتلاش حاضر در مرکز تهرانسر در پی فراخوان، انتخاب شده و آموزش دیده اند و در ماه های آتی نیز خدمت رسانی در این مرکز ادامه خواهد داشت.

2/32103
کلمات کليدي
واکسیناسیون، مرکز بسیج وزارت نفت، کرونا
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
ورود به فاز جدید مقابله با کرونا با افزایش ظرفیت واکسیناسیون
دو میلیون سرنگ‌ اهدایی نفت به دانشگاه علوم پزشكی اهواز تحویل شد
آغاز واکسیناسیون خانواده کارکنان صنعت نفت در مرکز تهرانسر
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
چهارشنبه 28 مهر 1400 19:50:52
nioc