سه‌شنبه 28 دی 1400   17:59:30
10:131400/9/16
مدیر نظارت بر تولید نفت و گاز شرکت ملی نفت:پایانه نفتی خارک خط مقدم جبهه اقتصادی صنعت نفت است

مدیر نظارت بر تولید نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران در بازدید از پایانه نفتی خارک، از این پایانه به‌عنوان نماد مقاومت یاد کرد و از فعالیت‌های انجام‌شده در حوزه‌های عملیاتی و ساخت داخل تجهیزات مورد نیاز قدردانی کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، هرمز قلاوند گفت: جزیره خارک به لحاظ دارا بودن ذخایر راهبردی و انجام عملیات دریافت، ذخیره‌سازی و صادرات نفت کشور، همچنین وجود تاسیسات حیاتی صنعت نفت جایگاه بالایی دارد.  

وی افزود: جزیره خارک نماد همت، مقاومت، عظمت و خستگی‌ناپذیری صنعت نفت است.

 مدیر نظارت بر تولید نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران، هدف از این بازدید را بررسی فرآیندها، ظرفیت‌ها و قابلیت‌های صنعت نفت‌، وضع ذخیره‌سازی و صادرات نفت و پیگیری روند پیشرفت پروژه‌ها و مشکلات آنها برشمرد.

عباس اسدروز، مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران نیز در جریان این بازدید گفت: شرکت پایانه‌های نفتی ایران، بـا هدف پشـتیبانی و کمک بـه تـداوم پایـدار تولیـد نفـت و گاز کشـور، توانسته است مأموریت خود در ۴ منطقـه عملیاتـی خـارک، شمال، پـارس‌جنوبـی و ماهشـهر را از مسیر فرآیندهـا و براساس سیاست‌های وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران با رعایت الزام‌ها و استانداردهای کیفیت، سلامت و ایمنی انجام دهد.

 وی همچنین گزارشی از مأموریت، فعالیت‌های عملیاتی انجام‌شده در شرایط تحریم، آخرین وضع پروژه‌ها، تولید داخل تجهیزات و ناوگان دریایی شرکت ارائه کرد.

در حین بازدید از اسکله‌های صادراتی، مخازن ذخیره‌سازی و خطوط لوله جریانی، اتاق کنترل مرکزی و واحدهای میترینگ، مدیران شرکت پایانه‌های نفتی ایران و رؤسای ادارات پایانه نفتی خارک، گزارشی از مسئولیت‌ها، مسائل و مشکلات پروژه‌ها و فعالیت‌های عملیاتی را بیان کردند.

5/32535

منبع: روابط عمومی شرکت پایانه‌های نفتی ایران


کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
سه‌شنبه 28 دی 1400 13:39:40
nioc