یکشنبه 6 مهر 1399   10:22:21
09:211399/1/6
اتخاذ تدابیر بهداشتی درمانی برای كاركنان اقماری شركت آغاجاری

با حضور اعضای کمیته پیشگیری از بیماری کرونا و همراهی مدیر بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری در کمپ اقامتی کرنج/پارسی، تصمیمات و تدابیر لازم جهت پایش و بررسی وضعیت بهداشتی و درمانی کارکنان اقماری اتخاذ شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت نفت و گاز آغاجاری در این رابطه توضیح داد: با توجه به اینکه کارکنان اقماری، از استان های مختلف در کمپ اقامتی حضور می یابند، این بازدید با هدف پیگیری و پایش بهداشتی کمپ، رستوران و درمانگاه انجام شد.

شکیبا کیا بیان کرد: در همین راستا جهت آگاه سازی کارکنان اقماری در بدو ورود به کمپ اقامتی پارسی، پیامکی با مضمون الزامات بهداشتی برای کلیه کارکنان اقماری ارسال شد.

وی بیان کرد: تمامی کارکنانی که از استان های دیگر و نیز شهرستان های استان خوزستان در کمپ پارسی حضور می یابند در بدو ورود، با نظارت همکاران حراست و درمانگاه، تحت پایش بیماری های تنفسی قرار می گیرند و در صورت مشاهده موارد خاص، همکاران به مراکز درمانی بیمارستانی معرفی می شوند.

شکیبا کیا افزود: ضدعفونی کردن محوطه کمپ و اتاق ها به صورت ویژه زیر نظر نیروهای خدمات و همچنین نظارت ویژه بر رستوران کمپ اقامتی با نظارت اداره خدمات اداری/ اجتماعی، پایش بهداشتی روزانه کارکنان رستوران از طریق درمانگاه مستقر در کمپ نیز از دیگر اقداماتی بود که از زمان  شیوع ویروس کرونا اجرا و در این بازدید مقرر شد تا پایان بحران ادامه داشته باشد.

رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری در پایان گفت: مجموعه دستورالعمل ها، قوانین و راهنمایی هایی که به همکاران در سطوح مختلف ارائه شد، در صورتی مثمر ثمر خواهد بود که فرهنگ سازی خوبی از جانب همکاران پرتلاش و زحمتکش شرکت انجام پذیرد و همه همکاران بهداشت فردی را رعایت کنند.

2/28991

منبع: روابط عمومی شرکت نفت و گاز آغاجاری


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
استفاده از شیوه‌های جدید ضخامت‌سنجی کف مخازن در آغاجاری
افزایش پمپاژ آب به روستاهای مجاور تاسیسات نفت و گاز آغاجاری
ارائه خدمات عام‌المنفعه از سوی ناوگان ترابری شرکت آغاجاری
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید