جمعه 20 تير 1399   22:36:07
09:361399/1/19
کمیته مقابله با کرونا در شرکت آغاجاری اقدامات پیشگیرانه را رصد می‌کند

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری، در بازدید از کارخانه تزریق گاز آغاجاری به منظور بررسی روند خدمات انجام شده جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در واحدهای عملیاتی، گفت: کمیته مقابله با کرونا در نفت و گاز آغاجاری برنامه‌ها و اقدام‌ها را رصد می‌کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، ابراهیم پیرامون در این بازدید پس از دیدار و گفت و گو با کارکنان وضعیت رسیدگی و رضایت کارکنان از خدمات و اقدامات پیشگیرانه را مورد ارزیابی قرار داد و گفت: منابع انسانی هر سازمان سرمایه های اصلی آن محسوب و حفظ سلامت و تندرستی کارکنان در این شرایط، مهمترین رسالت ما به شمار می آید.

وی ضمن تاکید بر لزوم رعایت مقرارت و پروتکل‌های بهداشتی، بیان کرد: کمیته ای به منظور پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا در روزهای آغازین شیوع این ویروس در شرکت آغاجاری تشکیل و اعضای این کمیته ملزم به پیگیری و کنترل های لازم شده اند.

پیرامون، پایش مستمر کارکنان، تامین به موقع اقلام و لوازم بهداشتی-درمانی، گندزدایی و  ضد عفونی ادارات، دفاتر و کارگاه‌های تاسیساتی، درمانگاه‌ها، رستوران‌ها و اجرای پروتکل‌ها و ضوابط اعلام شده از سوی مقام عالی وزارت و سازمان بهداشت ودرمان را از وظایف اصلی این کمیته برشمرد.

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری در پایان ضمن تقدیر از تلاش‌های کارکنان این شرکت، استمرار تولید را حاصل تلاش شبانه روزی کارکنان عملیاتی دانست.

2/29068

منبع: روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت وگاز آغاجاری  


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری، کرونا
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
شرکت ملی حفاری در وضعیت سفید است
  • 1399/4/19 پنجشنبه شرکت ملی حفاری در وضعیت سفید است
    رئیس فوریت‌های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران گفت: با همکاری و همیاری مجموعه کارکنان و کادر بهداشتی و درمانی، شیوع بیماری کووید–۱۹ به‌طور کامل تحت کنترل است و بنا بر اعلام سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت این شرکت در وضع سفید قرار دارد.
تشریح اقدام‌های بهداشت و درمان صنعت نفت شمال غرب برای مقابله با کرونا
ضدعفونی مناطق شهری عسلویه ادامه دارد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید