جمعه 7 آذر 1399   12:49:27
16:201399/4/15
نظارت مستمر شرکت مارون بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون از نظارت مستقیم و مستمر بر کارکنان به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، حمید کاویان اقـدام های سـه ماهه شرکت نفت و گاز مارون در راستای پيـاده سازي پروتکل های بهداشتی مرتبط با منابع انساني، ارباب رجوع و محيط كار بر اساس راهنمای گام دوم مبارزه با ویروس کرونا  را تشریح کرد.

وی با بیان اینکه در راستای اجرای دستورالعمل های ستاد مرکزی پیشگیری و مقابله با ویروس کووید-19 در صنعت نفت، برای تمامی کارکنان تحت پوشش، اقدام های اثربخشی انجام شده است، گفت: پس از شیوع این بیماری در کشور یک ستاد مرکزی مقابله با بیماری کرونا در شرکت مارون برای تدوین استراتژی، اجرای دستورالعمل ها و اتخاذ تصمیمات لازم تشکیل شد.

به گفته کاویان، فاصله گذاري اجتماعي، غربالگري مراقبت و بازتواني، مراقبت از گروه هاي آسيب پذير، تأمین و ارتقاء سطح ایمنی و بهداشت کارکنان و محیط کار، بهداشت و حفاظت فردی، بهداشت ابزار و تجهیزات، بهداشت ساختمان ها و آموزش بهداشت، از مهمترين محورهايي است كه به صورت هفتگي پيگيري و پايش مي شود.

مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون نیز کاهش مواجهه چهره به چهره کارکنان، استفاده حداکثری از تلفن و شبکه های الکترونیکی، قرار دادن صندلی مراجعه کنندها در فاصله ایمن، اجتناب از تجمع در اتاق کار، آبدارخانه و حذف جلسات حضوری غیرضروری را از اقدام های مربوط به ايجاد فاصله گذاري اجتماعي خواند و يادآور شد: در بخش غربالگري، مراقبت و بازتواني، اقداماتی چون تأمین 15 عدد تب سنج مادون قرمز با تائید واحد ايمني بهداشت و محيط زيست (HSE) شرکت  و بررسی روزانه علائم شاغلان در گستره ستاد و عمليات شرکت، انجام پذيرفته است.

یداله پیامنی انجام اقدام های مرتبط با ساير محورها را نيز مثبت ارزيابي كرد و گفت: ايجاد بستر مناسب براي دوركاري گروه پرخطر1، محدود سازي فعاليت آشپزخانه ها و آبدارخانه ها، ارائه آموزش هاي مورد نياز به صورت مجازي، ضدعفوني و گندزدايي منظم و استفاده از رسانه ها به منظور اطلاع رساني منظم در حال انجام است و خوشبختانه موجب به حداقل رسيدن نرخ ابتلا شده است.

وي ادامه داد: همچنین یک تیم تخصصی به منظور طراحی فرایند استقرار سیستم گزارش های بیماری کرونا با هدف تحلیل و ارائه بازخوردهای لازم برای تصمیم گیری های پیشگیرانه و برنامه ریزی های لازم در شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون تشکیل شده است.

1/24857
کلمات کليدي
فاصله‌ گذاری اجتماعی، پیشگیری از کرونا، حمید کاویان، شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
نفت و گاز مارون بسته‌های معیشتی در مناطق کم‌برخوردار خوزستان توزیع کرد
نفت و گاز مارون بسته‌های معیشتی میان خانوارهای کم‌برخوردار توزیع کرد
تحقق بیش از ۱۰۰ درصدی تعهد تولیدی شرکت مارون در نیمه نخست امسال
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید