جمعه 7 آذر 1399   12:02:27
17:061399/4/19
شرکت ملی حفاری در وضعیت سفید است

رئیس فوریت‌های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران گفت: با همکاری و همیاری مجموعه کارکنان و کادر بهداشتی و درمانی، شیوع بیماری کووید–۱۹ به‌طور کامل تحت کنترل است و بنا بر اعلام سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت این شرکت در وضع سفید قرار دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، پریسا قاسمی با اشاره به بسیج امکانات و تأمین به‌موقع تجهیزات مورد نیاز برای ارائه خدمات بهداشتی به کارکنان اعم از عملیاتی و ستادی افزود: دستورعمل‌ها و ابلاغیه‌های صادره در زمینه اقدام‌های پیشگیرانه و مقابله‌ای با ویروس کرونا در این شرکت با جدیت و وسواس خاصی دنبال می‌شود.

وی اظهار کرد: ستاد مبارزه با کرونا در شرکت که همسو با ستاد ملی کرونا، سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است نسبت به ابلاغ پروتکل‌ها و پیگیری راهکارها و اجرای الزام‌ها مبادرت داشته و سبب شتاب‌بخشی در گردش اطلاعات، ارزیابی و بررسی‌های فنی فعالیت‌ها در این مبحث شده است.

قاسمی با تأکید بر استمرار  اقدام‌های پیشگیرانه و مقابله‌ای با ویروس کرونا گفت: با وجود گستردگی دامنه عملیاتی این شرکت در مناطق خشکی و دریایی چند استان کشور، در نتیجه تلاش‌های انجام‌شده و فرهنگ‌سازی مناسب شاهد کنترل بیماری در موقعیت‌های دستگاه‌های حفاری هستیم.

رئیس فوریت‌های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران غربالگری نزدیک به ۴۵ هزار مورد کارکنان اقماری و مأموران هنگام تردد در دستگاه‌ها، فضاهای کارگاهی و ادارات ستادی، تأمین و توزیع بیش از ۳۵۰ هزار ماسک و ۱۶ هزار لیتر مواد ضدعفونی دست و سطح و فراتر از ۳۱ هزار مورد گندزدایی اماکن اداری، پشتیبانی، عملیاتی و مسکونی سازمانی را بخشی از فعالیت‌های فیزیکی در این زمینه برشمرد.
کلمات کليدي
شرکت ملی حفاری ایران، کرونا
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
 دستور کاهش حداکثری حضور کارکنان صنعت نفت در محل کار ابلاغ شد
شیوع دوباره کرونا پالایشگاه‌های اروپا را به تعطیلی می‎کشاند
طرح مدیریت محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در وزارت نفت ابلاغ شد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید