جمعه 28 شهریور 1399   22:43:54
15:341399/5/13
تعمیر بازوی بارگیری نفت در خارک با توان داخل

تعمیرات بازوی بارگیری نفت با صرف حدود ۳ هزار و ۲۰۰ نفرساعت و صرفه جویی بالغ بر ۵ میلیارد ریال از سوی متخصصان اداره تعمیرات مکانیک در پایانه نفتی خارک انجام شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: تعمیرات اساسی بازوی بارگیری شماره ۲ پهلوگاه ۵ اسکله شرقی به‌عنوان تجهیزی مهم و حیاتی در زمینه صادرات نفت به دست متخصصان اداره تعمیرات مکانیک پایانه نفتی خارک با موفقیت به پایان رسید.

عباس اسدروز افزود: پس از پیاده‌سازی بازوی بارگیری با انتقال به کارگاه تعمیراتی پایانه نفتی خارک اقدام‌های لازم به‌منظور جداسازی قطعات معیوب انجام شد که پس از بررسی و شناسایی همه قطعات معیوب و جایگزینی تجهیزات جدید، مونتاژ آن نهایی شد.

اسدروز تصریح کرد: جداسازی و دمونتاژ کامل قطعات و اجزا، شست‌وشو و تمیزکاری، بازرسی و بررسی قطعات و اجزا، تعویض قطعات معیوب و مستهلک‌شده، مونتاژ و سرهم‌بندی قطعات، انجام تست ایستایی پس از مونتاژ کامل به‌منظور حصول اطمینان از صحت عملکرد اجزای تحت فشار و عدم بروز نشتی در آنها از جمله اقدام‌های انجام‌شده است.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران به استفاده از ظرفیت و توان شرکت‌های داخلی در ساخت قطعات این بازوی بارگیری اشاره کرد و گفت: این پروژه با صرف حدود ۳ هزار و ۲۰۰ نفرساعت و صرفه‌جویی ۵ میلیارد ریال از سوی متخصصان اداره تعمیرات مکانیک در پایانه نفتی خارک اجرا شده است.

2/29961

منبع: روابط عمومی شرکت پایانه‌های نفتی ایران


کلمات کليدي
شرکت پایانه های نفتی ایران، خارک ، خارگ
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
ساخت تجهیز کاربردی در شرکت پایانه‌های نفتی
  • 1399/6/26 چهارشنبه ساخت تجهیز کاربردی در شرکت پایانه‌های نفتی
    یک نمونه تجهیز مرتبط با گوی‌های شناور با استفاده از توان متخصصان شرکت پایانه‌های نفتی ایران و شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی بومی‌سازی شد و پس از انجام تست‌های لازم روی دو دستگاه گوی شناور پایانه میعانات گازی عسلویه نصب و عملیاتی شد.
ساختار پدافند غیرعامل خارک ارتقا می‌یابد
فعالیت‌های شرکت پایانه‌های نفتی ایران همسو با اهداف
  • 1399/6/7 جمعه فعالیت‌های شرکت پایانه‌های نفتی ایران همسو با اهداف
    مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران دستاوردهای یکساله این شرکت به مناسبت هفته دولت را تشریح و تاکید کرد: کلیه فعالیت‌های شرکت پایانه‌های نفتی ایران در راستای چشم‌انداز ترسیم شده و با در نظر گرفتن اهداف عمومی و اهداف اختصاصی تعیین شده، دنبال می‌شوند.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید