جمعه 28 شهریور 1399   21:06:13
14:181399/5/15
تشکیل کارگروه رفع موانع سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه پارس

کارگروه رفع موانع سرمایه‌گذاری در سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تشکیل شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیر توسعه اقتصادی و جذب سرمایه سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: کارگروه رفع موانع سرمایه‌گذاری متشکل از مدیریت‌های جذب سرمایه، خدمات شهری، امور حقوقی و برنامه‌ریزی در این سازمان تشکیل شده است.

خسرو افروزه افزود: تا پیش از این سرمایه‌گذارانی که پروژه آنها در منطقه ویژه پارس در مهلت زمانی اجرا نشده بود، قراردادشان فسخ می‌شد، اما از این پس این موارد قراردادی در این کارگروه مطرح و از سرمایه‌گذار خواسته می‌شود با حضور در این کارگروه دلایل مسکوت ماندن پروژه را شرح دهد تا با نگاه حمایت حداکثری و دریافت مجوزهای هیئت مدیره، مهلت زمانی بیشتری به این سرمایه‌گذاران داده شود.

وی ادامه داد: اعتقاد بر این است که هیچ‌کس مانند خود سرمایه‌گذار که پروژه را تا حدی اجرا کرده است به دنبال پایان پروژه و قراردادش نیست و اگر پروژه‌ای به مشکل برخورده است به‌طور حتم سرمایه‌گذار دلایل متقنی برای ساکن بودن پروژه دارد و ما در این کارگروه همه تلاش خود را خواهیم کرد تا این پروژه‌ها به روال عادی برگردند.

مدیر توسعه اقتصادی و جذب سرمایه سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: تاکنون بیش از ۵۴ قرارداد در این کارگروه در انتظار بررسی هستند و مشکل ۱۴ قرارداد سرمایه‌گذاری نیز برطرف شده است.

2/29986

منبع: روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس


کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید