پنجشنبه 1 آبان 1399   19:30:41
15:441399/6/4
پایان تعمیرات خط لوله انتقال گاز نار به پالایشگاه فجر جم

تعمیرات اساسی خط لوله ۳۰ اینچ انتقال گاز ایستگاه تقویت فشار گاز میدان نار به پالایشگاه فجر جم با تلاش متخصصان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی پایان یافت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، جابر چرومی‌زاده، رئیس منطقه عملیاتی نار و کنگان گفت: با هدف استمرار تولید به‌ویژه در فصل سرما تعمیرات اساسی این خط لوله با تعمیر یا تعویض بخشی از خط لوله در مقاطع مختلف انجام شد.

وی با اشاره به اینکه تعمیرات اساسی این خط لوله نقش مهمی در اطمینان از استمرار و آمادگی تولید در فصل زمستان دارد، افزود: تعمیرات اساسی این خط لوله با تلاش کارکنان تعمیرات خطوط لوله و با نظارت بازرسی و حفاظت فنی، پشتیبانی کامل ادارات عملیاتی، ایمنی، خدمات پشتیبانی و حراست و با رعایت نکات ایمنی و پروتکل‌های بهداشتی پایان یافت و پس از هوازدایی و فشارافزایی طبق دستورعمل‌های استاندارد صنعت نفت عملیاتی شد.

رئیس منطقه عملیاتی نار و کنگان اظهار کرد: ایستگاه تقویت فشار گاز نار دو خط لوله انتقال گاز ۲۴ و ۳۰ اینچ به پالایشگاه فجر جم دارد که به‌طور معمول یکی از آنها به‌عنوان پشتیبان در مدار تولید قرار دارد.

منطقه عملیاتی نار و کنگان یکی از مناطق پنج‌گانه عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی است که در حوزه جغرافیایی استان بوشهر قرار دارد.

2/30121

منبع: رواببط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، منطقه عملیاتی نار و کنگان، تعمیرات خط لوله
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
آمادگی تاسیسات نار و کنگان برای تولید حداکثری گاز در زمستان
زاگرس جنوبی و آموزش فنی و حرفه‌ای فارس تفاهم‌نامه امضا کردند
تولید بیش از ۲۴ میلیارد متر مکعب گاز در شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید