پنجشنبه 1 آبان 1399   19:40:19
09:171399/6/5
تحقق کامل برنامه تعمیرات مناطق نفت‌خیز جنوب

مرور عملکرد مدیریت تعمیرات تجهیزات صنعتی و ماشین‌آلات فرآیندی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب نشان می‌دهد برنامه ابلاغی تعمیرات این شرکت در سال ۹۸ بیش از ۱۰۰ درصد تحقق یافته است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیر تعمیرات تجهیزات صنعتی و ماشین‌آلات فرآیندی این شرکت در آیین تقدیر از کارکنان جهادگر و نمونه این مدیریت در کارگاه مرکزی اهواز، گفت: بیش از ۱۰۰ درصد برنامه ابلاغی تعمیرات را در سال گذشته محقق ساختیم.

مراد کمالی به بیان آماری از دستاوردهای مدیریت تعمیرات تجهیزات صنعتی و فرآیندی شرکت نفت‌خیز جنوب پرداخت و افزود: از شهریور ۹۷ تاکنون، ۴ هزار و ۳۶۵ شاخه لوله حفاری را که از رده خارج شده بودند تعمیر و بازسازی کردیم و به معاونت حفاری شرکت تحویل دادیم که این میزان عملیات رزوه‌زنی ۲ برابر تعداد شاخه‌هایی است که در مدت مشابه پیش از سال ۹۷ تعمیر شده بود و تنها در این مورد بیش از ۱۸۰ میلیارد ریال سود و صرفه اقتصادی برای شرکت رقم خورده است.

مدیر تعمیرات تجهیزات صنعتی و ماشین‌آلات فرآیندی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب اظهار کرد: در دو سال گذشته افزون بر تعمیرات توربین و بالانس محورها، در بخش کارهای ارجاعی، بیش از ۹ هزار و ۸۵ مورد کار تراشکاری، جوشکاری، شیر ایمنی، موتور، برق و سیم‌پیچی انجام شد که بیش از ۴۰ هزار قطعه و دستگاه‌ ساخته یا تعمیر شد و بیش از ۳۵ هزار نفرروز کار در این حوزه صورت گرفته است.

کمالی با بیان اینکه ۱۱۰۰ قطعه حفاری و مشعل بدون دود طراحی و ساخته شده و ۳۷ توربین و کمپرسور تعمیر اساسی شده است، گفت: ۱۴ دستگاه دیزل ژنراتور، ۱۰ دستگاه دیزل پمپ، ۱۰ دستگاه الکتروموتور پمپ و  ۴ هزار عدد یوکلمس مونتاژ شده است و همچنین بالانس ۲۸۰ دستگاه روتور توربین، کمپرسور و الکتروموتور، سیم‌پیچی و تعمیر ۲۴۰ دستگاه الکتروموتور برق تا توان ۱۵۰ کیلو وات نیز به انجام رسید.

2/30128

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، تعمیرات
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
دومین چاه میدان نفتی سولابدر تولیدی شد
  • 1399/7/30 چهارشنبه دومین چاه میدان نفتی سولابدر تولیدی شد
    چاه شماره ۴ میدان نفتی سولابدر در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب پس از ۴۲ سال، با هدف کاهش ریسک‌های مخزنی در مسیر اجرای طرح توسعه ۲۸ مخزن تولیدی شد.
راه‌اندازی توربوکمپرسور کارخانه تزریق گاز آغاجاری به همت متخصصان فلات قاره
تعمیر و بازسازی ۶۵۵ عدد شیرآلات و تجهیزات چاه‌های نفت در مناطق نفت‌خیز جنوب
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید