پنجشنبه 1 آبان 1399   18:19:03
10:581399/6/5
گودال تبخیر در مرکز جمع‌آوری گاز آغار حفر می‌شود

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با هدف پیشگیری از آلودگی‌های زیست‌محیطی و تثبیت جایگاه خود به‌عنوان صنعت برگزیده سبز، گودال تبخیری به وسعت ۱۶ هزار متر مربع در مجموعه تسهیلات مرکزی جمع‌آوری گاز (ACF) ناحیه آغار حفر می‌کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعملیات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی گفت: عملیات احداث گودال تبخیر ناحیه آغار واقع در منطقه عملیاتی آغار و دالان از اوایل خردادماه امسال آغاز شد و با توجه به بحران شیوع ویروس کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال اجرا است.

سیدمحمود میرباقری با اشاره به اینکه پوشش داخلی این گودال از جنس ژئوممبران و ژئوتکستال است، افزود: با راه‌اندازی این گودال تبخیر، شرکت زاگرس جنوبی همچنان جایگاه خود را به‌عنوان یک شرکت سبز حفظ خواهد کرد.

مدیر عملیات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی اظهار کرد: منطقه عملیاتی آغار و دالان پیش از این به دلیل اهتمام به کاهش و پیشگیری از آلودگی‌های زیست محیطی ناشی از بهره‌برداری گاز، لوح صنعت سبز کشور را از نوزدهمین همایش ملی صنعت سبز کشور دریافت کرده است.

منطقه عملیاتی آغار، دالان، دی و سفید زاخور یکی از مناطق پنجگانه عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی است که در حوزه جغرافیایی شهرستان‌های فراشبند، فیروزآباد و قیر و کارزین در استان فارس قرار دارد.

2/30124

منبع: شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی


کلمات کليدي
گودال تبخیر، شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
آمادگی تاسیسات نار و کنگان برای تولید حداکثری گاز در زمستان
زاگرس جنوبی و آموزش فنی و حرفه‌ای فارس تفاهم‌نامه امضا کردند
تولید بیش از ۲۴ میلیارد متر مکعب گاز در شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید