پنجشنبه 1 آبان 1399   19:15:54
09:081399/6/11
ساخت و مرمت ۱۶ مدرسه از سوی نفت و گاز اروندان

۱۶ باب مدرسه و 2 منزل مسکونی در مناطق همجوار تأسیسات شرکت نفت و گاز اروندان از سوی پایگاه مقاومت بسیج شهدای رمضان این شرکت ساخته و مرمت شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رحمان توکلی، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای رمضان شرکت نفت و گاز اروندان با بیان این مطلب گفت: از مجموع مدارس عنوان‌شده، 2 باب احداث، 2 باب تعمیرات اساسی و در ۱۲ مدرسه تعمیرات جزیی انجام شده است.

وی افزود: واحد بسیج سازندگی شرکت نفت و گاز اروندان با همیاری ساکنان، ساخت مدرسه سه کلاسه در روستای شرعیه سیدعبود و سه کلاسه در دارخوین و دیوارکشی و تعمیر کلاس‌ها را در روستاهای سویچتی‌اولیا و سفلی ساخته و مرمت کرده است.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای رمضان شرکت نفت و گاز اروندان با اشاره به اینکه فعالیت‌های این پایگاه در گستره عملیاتی مناطق غرب کارون شامل خرمشهر، شادگان، سوسنگرد، هویزه و دارخوین تمرکز دارد، گفت: تأمین مصالح برای تعمیر 2 واحد مسکونی افراد نیازمند در خرمشهر و دارخوین، تهیه و توزیع ۲ هزار بسته  معیشتی و اقلام بهداشتی شامل ماسک و ماده ضدعفونی و لوازم‌التحریر از اقدام‌های این پایگاه برای تأمین بخشی از نیازهای مناطق همجوار تأسیسات بوده که همسو با اهداف مسئولیت‌های اجتماعی انجام شده است.

توکلی اظهار کرد: با توجه به لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کووید ۱۹ بیش از ۴۰ نفر از بسیجیان عضو این پایگاه در کاری جمعی نسبت به ضدعفونی و گندزدایی مناطق شهری و روستایی اقدام و بین ساکنان منطقه اقلام بهداشتی توزیع کردند.

1/30162

 

منبع: روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان


کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید