پنجشنبه 1 آبان 1399   18:23:16
08:301399/6/16
ناوگان فوریت‌های پزشکی شرکت ملی حفاری نوسازی شد

۲۵ دستگاه آمبولانس‌ جدید مجهز به شاخص‌های استاندارد (A - ۱) به‌منظور بازسازی و نوسازی ناوگان فوریت‌های پزشکی شرکت ملی حفاری عملیاتی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رئیس فوریت‌های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران در آیین بهره‌برداری از آمبولانس‌های جدید مجهز به شاخص‌های استاندارد گفت: نوسازی و روزآمد کردن ناوگان آمبولانسی این واحد در شرایط کنونی و با توجه به گستره عملیاتی شامل ۷۵ دستگاه آمبولانس استاندارد است که در گام نخست ۲۵ دستگاه برای اعزام به موقعیت‌های دکل‌های حفاری تخصیص یافت.  

پریسا قاسمی افزود: دو مناقصه دیگر نیز برای ۵۰ دستگاه آمبولانس در مراحل انجام است و جایگزینی آمبولانس‌های جدید از طریق برون‌سپاری در دستور کار قرار دارد.  

مشاور بهداشتی و سلامت استاندار خوزستان نیز در این آیین گفت: با توجه به ماهیت کار حفاری و وسعت عملیاتی و دور از دسترس بودن مناطق حفاری چاه‌های نفت و گاز، این شرکت باید از نظر تجهیزات فوریت‌های پزشکی از جمله آمبولانس تازه‌ترین فناوری‌های روزآمد را داشته باشد.  

مهرداد شریفی افزود: منابع انسانی مهم‌ترین سرمایه هر سازمان است و سلامت کارکنان در مراکز صنعتی همانند شرکت ملی حفاری که نقش محوری در تولید و اقتصاد ایفا می‌کند باید در اولویت همه امور قرار گیرد. این اقدام‌های ارزشمند سرمایه‌گذاری برای شرکت است، زیرا سلامت کارکنان تضمین و سبب دلگرمی و انگیزش بیشتر در میان آنان می‌شود.

2/30148

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران


کلمات کليدي
شرکت ملی حفاری ایران، فوریت های پزشکی، آمبولانس‌
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
اخذ گواهینامه COF برای 32 دکل‌ خشکی و دریایی شرکت ملی حفاری
خرید ۳ هزار میلیارد ریال اقلام ساخت داخل در شرکت ملی حفاری
آمادگی کامل ملی حفاری برای ارائه خدمات یا اجاره دکل در اجرای فعالیت‌های توسعه‌ای
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید