یکشنبه 4 آبان 1399   22:45:36
16:131399/6/17
اجرای طرح برق‌رسانی به میدان‌های مشترک آبان و پایدار غرب

با تلاش متخصصان ایرانی، پروژه برق‌رسانی به میدان های آبان و پایدار غرب همسو با برنامه ازدياد برداشت در ميدان های مشترك در دست اجراست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدير مهندسي و ساختمان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اظهار کرد: پروژه برق‌رسانی به طرح توسعه ميدان هاي مشترک آبان و پایدار غرب به همت پیمانکاران توانمند داخلی و باصرفه جويي اقتصادی ۴۲ ميليون يورويي در دست اجرا است.

پيمان ايماني افزود: در راستای توسعه، ارتقا و بهینه‌سازی شبکه برق موجود در میدان پایدار غرب و همچنین احداث شبکه برق جدید در میدان آبان برای برق‌رسانی به ۳۸ حلقه چاه به ۲۵ مگاوات انرژی برای نصب پمپ‌های درون‌چاهی نیاز است که این مهم در قالب دو پروژه مستقل و طی برگزاری دو مناقصه درآذرماه سال گذشته از سوی شرکت نفت مناطق مرکزی به پیمانکاران داخلی واگذار شد.

وی اظهار کرد: تأمین این میزان انرژی با مشارکت بخش خصوصی علاوه بر صرفه‌جویی اقتصادی و جلوگیری از خروج ارز از کشور مبتنی برجهش تولید و بهره‌گیری از توان داخلی، اهتمام استفاده از تولیدات ساخت داخل و ایجاد فرصت‌های شغلی را در پی داشت.

ایمانی افزود: تأمین برق طرح توسعه ميادين مشترک آبان و پایدار غرب از طریق ایجاد افزون ‌بر ۵۰ كيلومتر زيرساخت شبكه برق انجام می‌شود.

مدير مهندسي و ساختمان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اظهار کرد: باوجود شیوع بیماری کرونا، افزایش نرخ ارز و کار در شرایط سخت و طاقت‌فرسای منطقه، تلاش بر این است تا پایان آذرماه سال جاری پروژه برق‌رسانی به این میادین تکمیل و در مدار قرار گیرد.

ميدان آبان و پايدار غرب ازجمله میدان‌های مشترك نفتي در حوزه عملياتي شركت نفت مناطق مركزي ايران در غرب كشور محسوب می‌شود.

1/215212

منبع: روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی


کلمات کليدي
برق رسانی، آبان و پایدار غرب
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید