پنجشنبه 1 آبان 1399   18:09:58
15:001399/6/22
درگذشت سه تن از کارکنان شرکت نفت و گاز اروندان در سانحه رانندگی

بر اثر برخورد دو دستگاه تریلی و اتوبوس در کیلومتر ۱۵ محور اهواز - آبادان، سه نفر از کارکنان شرکت نفت و گاز اروندان جان خود را از دست دادند و ۱۶ مصدوم نیز به بیمارستان گلستان اهواز انتقال یافته‌اند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز، زمان وقوع حادثه را ساعت ۶ و ۴۰ دقیقه صبح امروز (شنبه، ۲۲ شهریورماه) اعلام کرده است و بر اساس اعلام اولیه رئیس پلیس راه خوزستان، بی‌احتیاطی از سوی کشنده در عدم رعایت حق تقدم هنگام دور زدن، علت بروز این سانحه بوده است.

شرکت نفت و گاز اروندان نیز اعلام کرده است بر اثر سانحه پیش‌آمده برای اتوبوس کارکنان این شرکت، سه نفر از کارکنان در دم جان باخته‌اند و ۱۶ نفر مجروح شده‌اند که مصدومان بلافاصله با همکاری فوریت‌های پزشکی و امکانات شرکت به بیمارستان گلستان اهواز انتقال یافته‌اند و اکنون به جز یک نفر، حال بقیه مصدومان رضایتبخش است.

بر اساس این گزارش، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان از همان ابتدای وقوع حادثه در مجل سانحه و سپس بیمارستان حاضر شده است و این شرکت، تمامی هماهنگی‌های لازم را با آتش‌نشانی، فوریت‌های پزشکی و ... به منظور رسیدگی به حال مصدومان در کوتاهترین زمان ممکن انجام داده است.

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان 


متن پیام تسلیت جهانگیر پورهنگ به این شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

سانحه اندوهبار جان باختن غم‌انگیز سه تن از همکاران گرانقدرمان در حین انجام وظیفه و خدمت به کشور، غمی جانسوز بر دل‌های ما نشانده و موجب تأثر و تأسف فراوان گردید.

بی‌گمان درد و آلام خانواده‌های عزادار بزرگ‌تر از آن است که در وصف بگنجد و کلمات تسلی‌بخش دل‌های بیقرارشان باشد، لکن امروز همه کارکنان شرکت نفت و گاز اروندان در کنار یکدیگر یک خانواده بوده و در این غم بزرگ شریک هستیم.

اینجانب با اندوه فراوان، این ضایعه را به‌ خانواده‌های داغدیده و کارکنان شرکت نفت و گاز اروندان از صمیم قلب تسلیت می‌گویم و برای آن عزیزان از دست رفته علّو درجات، برای بازماندگان صبر جزیل و برای مجروحان شفای عاجل و سلامتی کامل را از درگاه خداوند مسئلت دارم.

 
2/30216
کلمات کليدي
شرکت نفت و گاز اروندان، سانحه رانندگی، پیام تسلیت
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
تحقق ۱۰۰ درصدی برنامه تولید اروندان در نیمه نخست امسال
پیام تسلیت مناطق نفت‌خیزجنوب و مدیریت اکتشاف برای درگذشت ۲ پیشکسوت نفتی
توزیع ۵۰۰ بسته کمک معیشتی از سوی نفت و گاز اروندان
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید