یکشنبه 4 آبان 1399   23:20:11
12:541399/6/24
اعطای مجوز بهره‌برداری از بندر نخیلو به شرکت نفت فلات قاره

شرکت نفت فلات قاره ایران موفق به دریافت مجوز بهره‌برداری یک ساله از بندر نخیلو به‌عنوان بندر پشتیبان در جزیره لاوان و سکوهای نفتی از سوی سازمان بنادر و دریانوردی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مسئول امور حقوقی منطقه لاوان شرکت نفت فلات قاره ایران بر لزوم تعامل هرچه بیشتر و افزایش سطح تعاملات فی‌مابین دریانوردی غرب هرمزگان با شرکت نفت فلات قاره ایران برای پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی و برطرف شدن مشکلات تأکید کرد.

ایرج جعفری گفت: حرکت ما همسو با قوانین دریایی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی است و با دریافت مجوز بهره‌برداری از بندر نخیلو به‌عنوان بندر پشتیبان شرکت نفت فلات قاره در جزیره لاوان و سکوهای نفتی از سوی سازمان بنادر و دریانوردی، با همه توان برای ایجاد امکانات لازم برای صادرات هرچه بیشتر نفت و فرآورده‌های نفتی تلاش خواهیم کرد.

در این نشست قاسم عسکری‌نسب، مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان با اشاره به لزوم توجه جدی به پشتیبانی از جزایر و بنادر نفتی برای حمل‌ونقل صادرات نفت و فرآورده‌های نفتی و سرعت بخشیدن به آن، همچنین تعاملات و همکاری بیشتر بین ارگان‌ها در مسیر چشم‌انداز توسعه کشور اظهار کرد: بنادر غرب هرمزگان آماده هرگونه همکاری برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در زمینه خدمات به بنادر نفتی برای صادرات نفت است، زیرا افزایش صادرات نفت، تولید سرمایه و ایجاد اشتغال بیشتر را به دنبال خواهد داشت.

بندر نخیلو از توابع بخش شیبکوه شهرستان بندر لنگه یکی از بنادر تابع غرب استان هرمزگان در فاصله ۱۴ کیلومتری جزیره لاوان و ۱۳۸ کیلومتری بندرلنگه است. این بندر موقعیت راهبردی و استثنایی برای لجستیک منطقه لاوان و سکوهای نفتی در این منطقه دارد.

2/30228

منبع: روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران


کلمات کليدي
بندر نخیلو، لاوان، شرکت نفت فلات قاره ایران
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
پیشرفت پروژه نوسازی سکوهای درود به ۸۰ درصد رسید
اجرای پروژه DCS در کارخانه‌های ابوذر A و B خارک
استقرار سامانه مدیریت انرژی در منطقه سیری
  • 1399/7/28 دوشنبه استقرار سامانه مدیریت انرژی در منطقه سیری
    براساس الزام‌های قانونی در حوزه مهندسی و برنامه‌ریزی انرژی از جمله قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی، استقرار سامانه مدیریت انرژی مبتنی بر استاندارد ISO 50001 در سه بخش صنعت، ساختمان و حمل‌ونقل در پایلوت منطقه سیری شرکت نفت فلات قاره با موفقیت طراحی و پیاده‌سازی شد.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید