جمعه 15 اسفند 1399   22:57:40
11:171399/10/13
اولویت‌های کاری نفت و گاز آغاجاری تشریح شد

‫سرپرست جدید شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری ضمن تشریح اولویت‌های کاری خود، رفع موانع و تنگناهای موجود برای بازگشت به تولید حداکثری را از اولویت‌های اصلی این شرکت برشمرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، محسن دهانزاده در نخستین نشست خود با مدیران و رؤسای اداره‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری رفع موانع و تنگناهای موجود برای بازگشت به تولید حداکثری را از اولویت‌های اصلی برشمرد و گفت: همه همکاران در همه سطوح عملیاتی، فنی و خدماتی باید آمادگی‌های لازم برای تحقق این موضوع مهم را داشته باشند.

وی اهتمام ویژه به مسائل بهداشت، ایمنی و محیط زیست (اچ‌اس‌ئی) را یکی دیگر از اولویت‌های سازمان دانست و افزود: شناسایی و ارزیابی خطرها برای کاهش حوادث و اتفاق‌های احتمالی باید مدنظر همکاران قرار گیرد زیرا ما همیشه باید یک گام جلوتر از مشکلات و چالش‌های احتمالی باشیم.

سرپرست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری با اشاره به نقش مهم منابع انسانی تصریح کرد: توجه به سرمایه انسانی و بهره‌گیری از توانمندی نیروها و حرکت به سمت توانمندسازی سرمایه انسانی با استفاده از آموزش‌های تخصصی می‌تواند در رسیدن به اهداف شرکت بسیار مؤثر باشد.

دهانزاده هوشمندی، درایت و تلاش صادقانه را یکی از ویژگی‌های بارز این شرکت دانست و گفت: شرکت آغاجاری با استفاده از ظرفیت‌های موجود به‌عنوان شاهرگ حیاتی تولید نفت و گاز در میان شرکت‌های تابع مناطق نفت‌خیز جنوب شناخته شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به تنوع تجهیزات تأسیسات فرآیندی و تولیدی و گستردگی، شرکت نفت و گاز آغاجاری یک دانشگاه به تمام معناست.

2/30791

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
بهره‌گیری نفت از ظرفیت‌های حوزه مسئولیت اجتماعی برای خدمت‌ به مردم
توزیع بیش از ۵ هزار بسته نوشت‌افزار میان دانش‌آموزان آغاجاری
تحقق برنامه تولید تکلیفی نفت و گاز آغاجاری در نیمه نخست 99
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید