جمعه 15 اسفند 1399   23:27:26
11:481399/10/13
افتتاح مدرسه ۳ کلاسه در دارخوین به همت نفت و گاز اروندان

مدرسه سه کلاسه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در موقعیت روستای کوی البوبالد دارخوین ازسوی شرکت نفت و گاز اروندان افتتاح شد. 


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان در سخنانی ضمن تسلیت ایام فاطمیه و بزرگداشت یاد و خاطره شهید والامقام سردار سلیمانی گفت: شرکت نفت و گاز اروندان همسو با وظایف ذاتی خود تلاش کرده است در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی به مناطق پیرامونی تأسیسات نفتی در غرب کارون خدمات ارائه دهد.

جهانگیر پورهنگ افزود: از شمار این خدمات که با پیگیری مستمر پایگاه مقاومت بسیج شهدای رمضان شرکت و در قالب بسیج سازندگی انجام شد، اجرای طرح ساخت و مرمت چند مدرسه در منطقه است که مدرسه سه کلاسه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از آن جمله است.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان با اشاره به تأمین اعتبار این گونه فعالیت‌های عام‌المنفعه از طریق صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری و مختلف شرکت گفت: این شرکت تلاش دارد در زمینه محرومیت‌زدایی و تأمین نیازهای مناطق همجوار تأسیسات خدمات مؤثری ارائه و به وظایف خود در این زمینه عمل کند.

فرمانده پایگاه مقاومت شهدای رمضان شرکت نفت و گاز اروندان نیز با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این پایگاه در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی گفت: این مدرسه سه کلاسه که به نام سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شده است، ۱۲۰ مترمربع زیر بنا دارد و برای ساخت و تجهیز آن ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

رحمان توکلی با اشاره به وسعت عملیات و گستردگی تأسیسات شرکت نفت و گاز اروندان افزود: شهرستان‌های شادگان، خرمشهر، هویزه، دارخوین و گاه سوسنگرد در گستره فعالیت‌های این شرکت واقع شده و تلاش بر این است تا در حد مقدورات شرکت به مناطق پیرامونی خدمات ارائه شود.

2/30755

منبع: روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان،


کلمات کليدي
شرکت نفت و گاز اروندان، مسئولیت اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
برنامه تولید تكلیفی نفت و گاز اروندان محقق شد/ همکاری مطلوب اروندان و متن در میدان‌های غرب کارون
احداث کانون پرورش فکری اندیمشک با حمایت شرکت ملی نفت ایران
پتانسیل نفت و گاز اروندان در دستیابی به عنوان شرکت سبز
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید