جمعه 15 اسفند 1399   23:44:31
13:561399/10/20
بازدید نمایندگان مجلس از تأسیسات نفت و گاز زاگرس جنوبی

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با همراهی مدیران و رؤسای اداره‌های ستادی و عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از تأسیسات گازی منطقه عملیاتی آغار و دالان بازدید کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سیدامیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی، نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از پالایشگاه گازی فراشبند و طرح توسعه پالایشگاه در نشستی با حضور مدیران ستادی و عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی به بررسی وضع تولید گاز و مسائل مرتبط با عملیات این شرکت پرداخت.

این بازدید با همراهی عبدالعلی رحیمی، نماینده مردم سروستان و کوار و خرامه و دبیر کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، محمدمهدی فروردین، نماینده مردم شهرستان‌های فراشبند، فیروزآباد و قیر و کارزین و جمعی از رؤسای اداره‌های دولتی شهرستان فراشبند برگزار شد.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی بزرگ‌ترین شرکت زیرمجموعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که پنج منطقه عملیاتی را در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان راهبری می‌کند.

2/30824

منبع: روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
بهبود ناوگان آتش‌نشانی در زاگرس جنوبی
  • 1399/12/9 شنبه بهبود ناوگان آتش‌نشانی در زاگرس جنوبی
    ۱۰ دستگاه از خودروهای سنگین آتش‌نشانی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی مستقر در پنج منطقه عملیاتی این شرکت به‌منظور آمادگی هر چه بیشتر ناوگان آتش‌نشانی، تعمیر و بازسازی شدند.
آمادگی زاگرس جنوبی برای تولید پایدار گاز در زمستان
آمادگی تاسیسات نار و کنگان برای تولید حداکثری گاز در زمستان
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید