جمعه 15 اسفند 1399   22:04:29
16:061399/10/22
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران:بسته قراردادی لالی بنگستان طی ۲ سال اجرا می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: بسته قراردادی لالی بنگستان طی ۲ سال اجرایی می‌شود.


به گزارش‌ پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، قرارداد بسته لالی بنگستان یکی از ۸ قرارداد طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت است که به ارزش ۶۹ میلیون یورو امروز (۲۲ دی‌ماه) میان شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و دو شرکت ملی حفاری ایران و جهان پارس امضا شد.

سیدعبدالله موسوی، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در حاشیه برگزاری آیین امضای این قراردادها در این باره گفت: قرارداد بسته لالی بنگستان که در ناحیه مسجدسلیمان در شمال استان خوزستان به ارزش ۶۹ میلیون یورو توسط این شرکت و شرکت جهان پارس اجرا می‌شود شامل دو بخش زیرسطحی و روسطحی است که مدت انجام آن دو سال تعیین شده است.

وی افزود: این بسته شامل حفاری و تکمیل پنج حلقه چاه، ساخت موقعیت چاه، اردوگاه، جاده دسترسی، خطوط آبرسانی، تسهیلات سرچاهی و روسطحی، بهینه‌سازی سیستم تفکیک، توسعه چندراهه و ساخت خط لوله ۱۲ اینچ از واحد جدید لالی بنگستان به مارون - ۱ و بازرسی و تعمیرات خطوط لوله است و  ۴ درصد از مبلغ قرارداد به بخش مسئولیت‌های اجتماعی اختصاص دارد.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه همسو با اجرای طرح نگهداشت و افزایش تولید در مناطق نفت‌خیز جنوب موسوم به طرح توسعه ۲۸ مخزن، دو پروژه مربوط به توسعه میدان نفتی گچساران و میدان نفتی بالارود به این شرکت واگذار شده که پروژه بالارود و لالی بنگستان به‌طور مشترک با شرکت جهان‌پارس انجام می‌شود، تصریح کرد: ملی حفاری همچنین در چارچوب همکاری با چند شرکت بخش خصوصی عملیات حفاری و ارائه خدمات جانبی چند بسته از پروژه‌ها را عهده‌دار است.

موسوی اظهار کرد: این شرکت تلاش دارد با همکاری متخصصان مناطق نفت‌خیز و  شرکت جهان‌پارس و تأمین کالا و مواد و ملزومات مورد استفاده در این پروژه‌ها، همه توان عملیاتی، پشتیبانی، فنی و تخصصی و تجارب خود را برای اجرای به‌موقع و مطلوب پروژه‌ها به‌کار گیرد.

2/30836

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران


کلمات کليدي
شرکت ملی حفاری ایران، لالی بنگستان، طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
دکل ۳۳ فتح برای حفاری چاه هیرکان در گلستان مستقر می‌شود
حفر و تکمیل ۷۹ حلقه چاه‌ نفت و گاز در مناطق نفت‌خیز جنوب
استقرار دکل ۹۳ فتح در میدان نفتی سیاهمکان
  • 1399/11/14 سه‌شنبه استقرار دکل ۹۳ فتح در میدان نفتی سیاهمکان
    دستگاه حفاری سنگین خشکی ۹۳ فتح شرکت ملی حفاری ایران در موقعیت میدان نفتی سیاهمکان در گستره عملیاتی مناطق نفت‌خیز جنوب در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران مستقر شد.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید