شنبه 9 اسفند 1399   13:59:36
08:281399/10/30
پایان زودهنگام پروژه تعمیرات اساسی ایستگاه تقویت فشار گاز آسماری

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون از پایان زودهنگام پروژه تعمیرات اساسی ایستگاه تقویت فشار گاز آسماری مجتمع صنعتی شماره یک این شرکت خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، حمید کاویان انجام این‌گونه پروژه‌ها را گام‌ مثبتی دانست که روند کاهش گازسوزی را تسریع و تأمین بهنگام خوراک مورد نیاز پتروشیمی را تضمین می‌کند.

وی به اهم فعالیت‌های انجام‌شده در این پروژه اشاره و اظهار کرد: بخارزنی، بازرسی و تعمیرات اساسی ۱۳ مخزن فرآیندی، تعمیرات اساسی ۲۴ عدد الکترموتور برقی، تعمیرات اساسی ۷۸ عدد از انواع شیر افزون بر بازرسی و رفع اشکال ۴۲۸ عدد شیر دستی را می‌توان از اهم اقدام‌ها در پروژه یادشده برشمرد.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون افزود: بازرسی و آزمایش فشار ایستایی هفت عدد مبدل هوایی گاز، تنظیم شیرآلات ایمنی، ضخامت‌سنجی ۳۵۰ موضع از شبکه خطوط فرآیندی که سبب تعویض و ترمیم هشت موضع از مواضع معیوب در خطوط لوله ۲ تا ۱۸ اینچ شد و انجام ۹ مورد اصلاحیه فرآورشی افزون بر تعویض و اصلاح هشت موضع از مواضع خوردگی و تعمیر مخزن بلوکیس ایستگاه نیز از دیگر اقدام‌های انجام‌شده است.

کاویان از تلاش‌های کارکنان مدیریت تعمیرات تجهیزات صنعتی و ماشین‌آلات فرایندی مناطق نفت‌خیز جنوب، اداره تأسیسات تقویت فشار و تزریق گاز و بخش تعمیرات خطوط لوله نفت و گاز مارون به‌دلیل تکمیل زودتر از موعد پروژه قدردانی کرد.

2/30872

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، تعمیرات اساسی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
دریافت گواهینامه مدیریت انرژی توسط نفت و گاز مارون
پایان تعمیرات واحد نمک‌زدایی و بهره‌برداری دهلران
  • 1399/10/10 چهارشنبه پایان تعمیرات واحد نمک‌زدایی و بهره‌برداری دهلران
    مدیر عملیات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب گفت: تعمیرات اساسی در واحد نمک‌زدایی و بهره‌برداری قدیم دهلران با هدف حفظ، نگهداشت و استمرار تولید در قالب فعالیت تعمیراتی، با صرف بیش از ۴۵ هزار نفرساعت در کمتر از دو ماه با موفقیت پایان یافت.
نفت و گاز مارون بسته‌های معیشتی در مناطق کم‌برخوردار خوزستان توزیع کرد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید