جمعه 28 خرداد 1400   06:14:14
14:581400/2/28
تاکید بر استقرار نظام مدیریت دارایی‌ها در پایانه پارس جنوبی

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران در بازدید از پایانه میعانات گازی پارس جنوبی بر تسریع در استقرار نظام مدیریت دارایی‌های فیزیکی در این پایانه تأکید کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، عباس اسدروز در سفری دو روزه از تأسیسات و بخش‌های مختلف پایانه میعانات گازی پارس جنوبی بازدید کرد و با اشاره به دستاوردهای یک سال اخیر این شرکت گفت: در دو سال گذشته با وجود اینکه محدودیت‌ها و مشکلاتی وجود داشت این مشکلات ناشی از تحریم‌های بین‌المللی و شرایط ویژه کرونایی در کشور بود، اما توانستیم کارهای بزرگی انجام دهیم.

وی اظهار کرد: از جمله این اقدام‌ها می‌توان به انجام عملیات تخلیه میعانات گازی با استفاده از گوی شناور در منطقه عملیاتی پارس جنوبی برای نخستین بار در کشور و فراهم کردن زیرساخت‌های پایانه نفتی خارک برای دریافت و ذخیره‌سازی میعانات با هدف پشتیبانی از تولید پایدار گاز کشور اشاره کرد.

اسدروز افزود: اصول هر صنعتی حفظ تأسیسات با انجام تعمیرات به‌موقع است که با توجه به سند سیاست‌های کلی و الزام‌های نظام مدیریت دارایی‌های فیزیکی صنعت نفت، در این حوزه تمرکز جدی وجود دارد و لازم است در این منطقه عملیاتی نیز پیگیری‌های لازم انجام شود.

2/31517

منبع: روابط عمومی شرکت پایانه‌های نفتی ایران


کلمات کليدي
شرکت پایانه های نفتی ایران، پایانه‌ میعانات گازی پارس جنوبی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
طراحی و ساخت شیر چهارراهه ۱۰ اینچ با حمایت پایانه‌های نفتی
شرکت پایانه‌های نفتی گواهینامه‌ استاندارد دریافت کرد
پایانه جاسک؛ ضامن استمرار صادرات نفت خام
  • 1400/2/15 چهارشنبه پایانه جاسک؛ ضامن استمرار صادرات نفت خام
    مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با اشاره به اهمیت پایانه صادراتی جاسک و موقعیت راهبردی سواحل مکران گفت: فعالیت این پایانه، ضامن استمرار صادرات نفت خام، تمرکززدایی از پایانه‌های صادراتی و سرانجام توسعه پایدار و اشتغال‌زایی خواهد بود.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید