جمعه 28 خرداد 1400   07:51:31
15:451400/2/28
همزمان با روز روابط عمومی وب‌سایت جدید شرکت نفت خزر رونمایی شد 

همزمان با روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی وب‌سایت جدید شرکت نفت خزر رونمایی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رئیس روابط عمومی شرکت نفت خزر گفت: از نیمه دوم سال 1399 تصمیم بر این شد که وب‌سایت رسمی شرکت نفت خزر به‌روز شود و در این رابطه واحد روابط عمومی با همکاری واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات این شرکت برنامه‌ریزی، تحقیق، مطالعه و برگزاری جلسات متعدد با شرکت‌های توانمند را در دستور کار خود قرار داد.

مهدی میرآخوری تصریح کرد: وب‌سایت جدید علاوه بر ارتقاء گرافیک و تنوع در صفحات اختصاصی و عمومی، بخش‌های فنی و تخصصی مرتبط با حوزه فعالیت‌های این شرکت در آب‌های عمیق دریای خزر، به لحاظ محتوا تغییرات چشمگیری داشته و قسمت های متعددی اضافه شده است که قابل استفاده برای مخاطبان این شرکت از اقصی نقاط جهان خواهد بود.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه 7 سال از عمر وب‌سایت قبلی این شرکت گذشته بود و از آن زمان تاکنون بدون تغییرات اساسی مورد استفاده بود، نیاز به انجام تغییرات و ارتقاء کیفی و کمی و امنیتی ضروری بود و خوشبختانه با همکاری واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت این مهم صورت پذیرفت.  

رئیس روابط عمومی شرکت نفت خزر افزود: با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن استفاده از اینترنت امروزه وبگاه‌های اینترنتی به عنوان اولین و مهمترین درگاه ارتباطی سازمان‌ها با مخاطبان مطرح هستند، به طوری‌ که نیازهای اساسی مخاطبان با بهره‌گیری از بستر دیجیتال و سهولت دسترسی به اطلاعات از طریق جستجو و بهره مندی از فضای مجازی به راحتی قابل دستیابی است. 

میرآخوری اظهار کرد: در همین زمینه از مدیران، کارشناسان ، صاحب نظران و متخصصان درخواست داشتیم با ارائه مقالات تخصصی، گزارش های فنی و اخبار مهم در به روز رسانی و غنای اطلاعات وبگاه جدید در بخش های مختلف اعم از زمین شناسی، حفاری، ژئوفیزیک، مهندسی نفت، HSE  و دیگر بخش های تخصصی با ما همراه باشند تا دستاوردها و اقدامات عملیاتی انجام شده در آب‌های عمیق دریای خزر بهتر از گذشته در دسترس مخاطبان، ذینفعان و افکار عمومی قرار گیرد.

رئیس روابط عمومی شرکت نفت خزر افزود: در طراحی وبگاه جدید بخش هایی مانند طرح ها و پروژه ها، اخبار حوزه دریای خزر، اخبار صنعت نفت، ارتباط با مدیرعامل، انتقادات و پیشنهادات، فراخوان ها، چند رسانه ای، پیوندهای مرتبط، صوتحساب حقوق کارکنان، صفحه آپارات نفت خزر، صفحه مجازی، درگاه ایمیل و... در صفحه اصلی اضافه شده است و مورد استفاده کارکنان و مخاطبان خواهد بود.

8/31518
کلمات کليدي
شرکت نفت خزر
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
تصویب ۲ پروژه نفت خزر در هیأت‌مدیره شرکت ملی نفت ایران
  • 1400/3/26 چهارشنبه تصویب ۲ پروژه نفت خزر در هیأت‌مدیره شرکت ملی نفت ایران
    رئیس هیأت‌مدیره شرکت نفت خزر از تصویب ۲ پروژه «لرزه‌نگاری دوبعدی ناحیه انتقالی دریا - خشکی شرق دریای خزر» و «راهبری و نگهداشت سکوی امیرکبیر و شناورهای پشتیبانی» در هیأت‌مدیره شرکت ملی نفت ایران خبر داد و گفت: شواهد حاکی از وجود ظرفیت قابل توجه گاز در دشت گرگان است.
نوسازی سیستم‌های ایمنی سکوی امیرکبیر
تداوم پروژه پژوهشی مستندسازی تجربیات کارکنان نفت خزر
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید