پنجشنبه 1 مهر 1400   06:55:08
15:031400/4/21
تامین آب آشامیدنی مناطق روستایی غرب کارون به همت شرکت اروندان

شرکت نفت و گاز اروندان همسو با مسئولیت‌های اجتماعی، آب آشامیدنی مناطق روستایی پیرامون تأسیسات این شرکت در غرب کارون را با استفاده از تانکرهای آب‌رسانی تأمین کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان اظهار کرد: خدمات این شرکت در ابعاد مختلف عمران و آبادی و عام‌المنفعه از جمله تأمین و انتقال آب شرب به روستاها و مناطق حاشیه شهرهای همجوار تأسیسات در حد توان و بضاعت شرکت انجام می‌شود.

جهانگیر پورهنگ افزود: از بیش از یک سال گذشته، روزانه ۳۵۰ مترمکعب آب به‌وسیله تانکرهای شرکت از تصفیه‌خانه سبعه شرکت به تصفیه‌خانه آبفای سبعه به‌منظور تأمین آب روستاهای سبعه و سوییچته - ۱ اختصاص داده شده و افزون بر این، از دو هفته پیش، حدود یکصد مترمکعب آب در روز برای تأمین آب به روستاهای شهرستان هویزه نیز اختصاص یافته است.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان با اشاره به شرایط کم‌آبی ناشی از کاهش نزولات جوی در سال آبی امسال و متعاقب آن گرمای هوا گفت: همچنین در چند روز اخیر دو تانکر هم برای کمک به تأمین آب شرب روستاهای حمیدیه در نظر گرفته شد.

پورهنگ با اشاره به اینکه صنعت نفت در مناطقی که حضور دارد همواره تلاش کرده ارائه خدمات در اجرای مسئولیت‌های اجتماعی را در اولویت برنامه‌ها قرار دهد، تصریح کرد: در همکاری و همیاری با فرمانداری‌ها و دیگر دستگاه‌های اجرایی در شهرستان‌ها و مناطق شهری و روستایی و برای رضایتمندی ساکنان مناطق همجوار تأسیسات، همه مساعی شرکت به‌کار گرفته می‌شود تا در حد مقدورات و امکانات در زمینه تأمین و انتقال آب شرب با استفاده از تانکرهای آب‌رسانی اقدام شود.

4/31814

منبع: شرکت نفت و گاز اروندان


کلمات کليدي
تامین آب آشامیدنی، شرکت نفت و گاز اروندان، غرب کارون، آبرسانی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
مذاکرات توسعه‌ فاز دوم میدان یادآوران به‌زودی نهایی می‌شود
  • 1400/6/31 چهارشنبه مذاکرات توسعه‌ فاز دوم میدان یادآوران به‌زودی نهایی می‌شود
    مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، آخرین میزان پیشرفت فعالیت‌های این شرکت در منطقه غرب کارون را تشریح کرد و درباره میدان یادآوران گفت: مذاکرات مربوط به فاز ۲ این میدان مشترک در ماه‌های اخیر به صورت جدی‌تر دنبال شده است و امید آن می‌رود که به زودی مذاکرات نهایی و فعالیت‌های فاز دوم آغاز شود.
آبرسانی به روستاهای بخش منصوری در طرح نگهداشت تولید نفت
توضیحات شرکت نفت و گاز اروندان درباره حادثه آتش‌سوزی
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
پنجشنبه 1 مهر 1400 01:16:44
nioc