پنجشنبه 29 مهر 1400   13:08:52
12:081400/6/31
توزیع بسته‌های معیشتی به همت شرکت نفت و گاز کارون

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون از تهیه و تحویل ۴۰۰ بسته معیشتی ارزاق از سوی این شرکت همسو با عمل به مسئولیت اجتماعی خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون گفت: این اقدام همسو با ایفای نقش مسئولیت اجتماعی و مشارکت در کمک به معیشت اقشار آسیب‌پذیر، هم‌زمان با اربعین حسینی و آغاز هفته دفاع مقدس انجام شد.

غلامرضا مفیدی افزود: بسته‌های کمک مؤمنانه معیشتی که شامل اقلام ضروری است برای توزیع متمرکز بین خانواده‌های کم‌بضاعت، از طریق حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان به کمیته پشتیبانی قرارگاه حضرت امیرالمؤمنین (ع) حسب تکلیف استانداری خوزستان تحویل شد.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون اظهار کرد: ماه گذشته نیز ۲۰۰ بسته معیشتی ارزاق تهیه و از سوی پایگاه مقاومت بسیج این شرکت در مناطق کم‌برخوردار مجاور تأسیسات توزیع شد.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون در کنار وظیفه خطیر تولید نفت و گاز، نسبت به انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود در قبال جامعه شهری و روستایی حوزه فعالیت همواره اهتمام داشته که کمک به توسعه فضاهای آموزشی و مذهبی، توسعه فضای سبز، توزیع بسته‌های فرهنگی و نوشت‌افزار، همکاری در ضدعفونی اماکن شهری و روستایی، توزیع اقلام بهداشتی و آب‌رسانی به روستاهای همجوار تأسیسات بخشی از فعالیت‌های این شرکت در سال‌های اخیر است.

1/32168

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون، مسئولیت اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
اهدای بسته‌های معیشتی نفت به زلزله‌زدگان اندیکا
تعهد 1800 میلیارد ریالی شرکت ملی نفت برای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی در سه شهر خوزستان
شرکت ملی نفت ایران؛ پیشگام هزینه مسئولیت اجتماعی در خوزستان
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
چهارشنبه 28 مهر 1400 19:50:52
nioc