شنبه 9 اسفند 1399   14:06:30
14:551399/10/27
برگزاری ششمین دوره کنگره راهبردی نفت و نیرو به‌صورت مجازی

ششمین دوره کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیرو هفتم تا نهم بهمن‌ماه از طریق ویدیوکنفرانس برگزار می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، ششمین دوره کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیرو پس از برگزاری پنج دوره پیاپی، امسال ضمن ایجاد تغییر و تحولات متناسب با شرایط حاضر کشور به‌عنوان «نخستین کنگره مجازی حرفه‌ای ایران»، روزهای هفتم تا نهم بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

کنگره نفت و نیرو از جمله رخدادهای سالانه است که توانسته نقش حلقه واسط میان فعالان این صنعت اعم از وزارتخانه‌ها، انجمن‌ها، مدیران، استادان و دانشجویان دانشگاه‌ها، کارشناسان و مجموعه شرکت‌های داخلی و بین‌المللی را ایفا کند و زمینه‌ای برای برقراری ارتباط، تبادل افکار و مبادله آخرین راهکارها و ارائه روش‌های بهبود و الگوی نوین حل مسئله در این حوزه فراهم سازد. این رویداد امسال نیز با سخنرانی نخبگان و مقام‌های عالیرتبه بخش‌های نفت و نیرو همراه خواهد بود.

آینده تولید و مصرف گاز، پالایشگاه یا پتروپالایشگاه، نقش دولت و بخش خصوصی، چالش‌های سرمایه‌گذاری بخش غیردولتی در صنعت برق و انرژی‌های تجدیدپذیر ایران، تولید در بالادست با هدف پتروشیمی و مرز نقش‌آفرینی این صنعت، تأثیر شرایط روز جهان بر آینده نفت و نیروی ایران، افق‌های پیش روی تجارت، ارزش‌آفرینی و مصرف گاز، مازاد متانول، آثار قیمتی و تکمیل زنجیره ارزش، آینده بازارهای صادراتی نفت، فرآورده و پتروشیمی و نقش همکاری‌های بین‌المللی در دوران پساکرونا، رگولاتوری نفت و نیرو و تقویت شرکت‌های E&P برای دستیابی به ظرفیت ۸ میلیون بشکه تولید نفت محورهای این همایش هستند.

2/30860

منبع: شانا


کلمات کليدي
کنگره راهبردی نفت و نیرو
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
کنگره راهبردی نفت و نیرو، موتور محرکه تقویت اقتصاد کشور در پساتحریم
دومین کنگره راهبردی نفت و نیرو به کار خود پایان داد
برای مذاکره با مسئولان وزارت نفت، نیازی به واسطه نیست
  • 1394/7/27 دوشنبه وزیر نفت: برای مذاکره با مسئولان وزارت نفت، نیازی به واسطه نیست
    وزیر نفت صبح امروز در کنگره نفت و نیرو طی سخنانی از عزم این وزارت خانه برای مبارزه با فساد خبر داد و گفت: به شرکت های خارجی توصیه می کنم از هر گونه برخورد و مذاکره با افراد فاسد بپرهیزند چون نه تنها به اعتبار خود خدشه وارد می کنند بلکه فرصت حضور در ایران را نیز از دست می دهند.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید