دوشنبه 18 اسفند 1399   07:13:57
14:101399/11/4
در حاشیه نمایشگاه نفت انجام شدارائه نقشه راه توسعه فناوری‌های سنگ‌های کربناته در ناحیه دشت آبادان

نقشه راه توسعه فناوری‌های سنگ‌های کربناته در ناحیه دشت آبادان در حاشیه بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ارائه شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، بیژن زنگنه، وزیر نفت روز گذشته (جمعه، سوم بهمن‌ماه) در حاشیه برگزاری بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ضمن بازدید از غرفه دانشگاه خوارزمی از تازه‌ترین دستاوردهای پژوهشی این دانشگاه در زمینه تدوین نقشه راه توسعه فناوری‌های سنگ‌های کربناته در ناحیه دشت آبادان ازسوی جهانبخش دانشیان، مدیر مرکز پژوهشی نفت این دانشگاه قرار گرفت.

فناوری‌های سنگ‌های کربناته در ناحیه دشت آبادان مبتنی بر نگاه بازاری و حرکت در مسیر کشش بازار است که چالش‌های مرتبط شناسایی و فناوری‌های آنها نیز معین شده است.

پروژه توسعه فناوری‌های سنگ‌های کربناته در دشت آبادان بین دانشگاه خوارزمی و شرکت ملی نفت ایران با نظارت عالی مدیریت اکتشاف و با حمایت مالی مدیریت پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران امضا شده است.

سعود کرباسیان، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران نیز از غرفه دانشگاه خوارزمی در بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کرد.

بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از سوم تا ششم بهمن‌ماه در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

2/30902

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه خوارزمی


کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید