جمعه 15 اسفند 1399   01:47:18
16:001399/11/29
برنامه توسعه تله مدیسین در مراکز درمانی نفت کلید خورد

طرح اتصال (تله مدیسین) اورژانس سه منطقه تهران، اهواز و عسلویه در جهت ارائه خدمات درمانی کلید خورد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رییس تله مدیسین سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با اشاره به مجهز بودن این سازمان به سیستم پزشکی از راه دور پیشرفته، گفت: با توجه به نیاز خدمات پزشکی از راه دور و اهمیت ارائه خدمات درمانی با استفاده از فن آوری ارتباطی در همه‌گیری کرونا با دستور مدیرعامل این سازمان، برنامه توسعه تله مدیسین در بحران کرونا طراحی و اجرا شد.

صادق مشتری دوست افزود: همه تلاش سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت خدمت رسانی و ایجاد اطمینان خاطر برای سلامتی همکاران صنعت نفت به‌ویژه در مناطق عملیاتی و دوردست با شرایط کاری سخت است.

وی در خصوص روند انجام خدمات تله مدیسین و استفاده از این ظرفیت گفت: در این طرح با تکیه بر شبکه های ارتباطی بسیار پیشرفته شرکت خطوط لوله و مخابرات صنعت نفت، انجام مشاوره های پزشکی در شرایط اورژانسی بین مناطق مختلف مجهز به تکنولوژی تله مدیسین و دپارتمان های اورژانس بیمارستان های تهران، اهواز و عسلویه فراهم خواهد شد.

رییس تله مدیسین سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اظهار کرد: این طرح در گام اول در حال اجراست؛ ارتباط ویدیو کنفرانسی اورژانس بیمارستان‌های نفت تهران، اهواز و عسلویه از طریق شبکه فیبر نوری و با پهنای باند مناسب با کیفیت HD برقرار خواهد شد.

2/31067

منبع: روابط عمومی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت


کلمات کليدي
تله مدیسین، سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
واکسیناسیون کرونا در بیمارستان نفت تهران به‌زودی آغاز می‌شود
حذف نسخه‌های‌ کاغذی در مراکز درمانی صنعت نفت تهران
خصوصی‌سازی سازمان بهداشت و درمان در دستور کار وزارت نفت نیست
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید