یکشنبه 4 مهر 1400   09:42:54
13:121400/2/19
بهره‌برداری از جاده روستایی شهرستان کارون با اعتبار نفت

جاده دسترسی روستای العقدا در شهرستان کارون همسو با همکاری شرکت ملی حفاری ایران و مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، پس از انجام زیرسازی و آسفالت به بهره‌برداری رسید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در آیین گشایش این جاده دسترسی، رئیس امور مهندسی، طراحی راه و ساختمان شرکت ملی حفاری گفت: این جاده که از مسیر جاده کمربندی اهواز - آبادان منشعب شده و تا روستای العقدا امتداد یافته است، پنج کیلومتر و ۲۰۰ متر طول و ۷ متر و نیم عرض دارد.

احمد باورساد با اشاره به اینکه این جاده پیش از این مسیر دسترسی به دستگاه حفاری ۸۹ فتح بوده که در حفاری یک حلقه چاه اکتشافی به‌کار گرفته شد و حسب درخواست اهالی زیرسازی و آسفالت آن در دستور کار قرار گرفت، افزود: طراحی، اجرا و اعتبار پروژه به مبلغ ۶۲ میلیارد ریال از سوی شرکت‌های ملی حفاری و مدیریت اکتشاف تأمین شد و سپس پیمانکار بخش خصوصی آن را در مدت سه ماه اجرا و آماده بهره‌داری کرد.

وی اظهار کرد: در اجرای این پروژه هفت پل برای عبور آب‌های ناشی از بارندگی‌های فصلی و پنج پل برای نهرها احداث و جاده خط‌کشی و علائم راهنمایی نصب شد.

باورساد گفت: بهره‌برداری از این جاده، دسترسی به چند روستا در مسیر شهرستان شادگان و میدان‌های نفتی از جمله میدان منصوری را تسهیل می‌کند.

معصومه خنفری، فرماندار شهرستان کارون در ادامه این آیین از شرکت ملی حفاری ایران و مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران به لحاظ اهتمام به انجام مسئولیت‌های اجتماعی قدردانی کرد.

2/31458

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران


کلمات کليدي
مسئولیت اجتماعی، شرکت ملی حفاری ایران، جاده روستایی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
حقوق کارکنان پیمانکار ملی حفاری روند افزایشی داشته است
تخصیص اعتبار ۷ میلیارد تومانی نفت برای تکمیل مجتمع شهید سلیمانی
توزیع بسته‌های معیشتی به همت شرکت نفت و گاز کارون
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
یکشنبه 4 مهر 1400 09:38:11
nioc