شنبه 1 آبان 1400   11:53:30
16:331400/6/10
بیستمین کنگره ملی خوردگی ایران برگزار می‌شود

کنگره ملی خوردگی ایران با همکاری دانشگاه صنعت نفت و با محور خوردگی، بازرسی فنی، ایمنی، مدیریت یکپارچه و کاهش هزینه‌ها در اسفندماه امسال برگزار می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، انجمن خوردگی ایران پس از برگزاری موفق نوزدهمین کنگره ملی خوردگی ایران و برگزاری نخستین هفته تخصصی خوردگی، هم‌اکنون در نظر دارد با همکاری دانشگاه صنعت نفت بیستمین دوره این کنگره را در روزهای سوم تا پنجم اسفندماه امسال با محور خوردگی، بازرسی فنی، ایمنی، مدیریت یکپارچه و کاهش هزینه‌ها برگزار کند.

این انجمن به همراه دانشکده مهندسی نفت آبادان (شهید تندگویان) دانشگاه صنعت نفت در بیستمین کنگره ملی خوردگی ایران، میزبان علاقه‌مندان خواهند بود، از این رو از همه استادان، دانشجویان، پژوهشگران و متخصصان مراکز علمی، تحقیقاتی، صنعتی و تجاری برای حضور در این کنگره دعوت می‌شود.

علاقه‌مندان تا ۳۰ آذرماه امسال مهلت دارند مقاله‌های خود را ارسال کنند و نتایج تا ۱۵ دی‌ماه اعلام و مقاله‌های برتر نیز در نشریه علمی - پژوهشی علوم مهندسی و خوردگی چاپ می‌شود.

2/32075

منبع: دانشگاه صنعت نفت


کلمات کليدي
کنگره ملی خوردگی ایران، دانشگاه صنعت نفت
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
شرکت ملی حفاری و دانشگاه صنعت نفت موافقت‌نامه همکاری امضا کردند
روند استخدام فارغ‌التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت ادامه دارد
  • 1398/6/31 یکشنبه روند استخدام فارغ‌التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت ادامه دارد
    معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت به فارغ‌التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت (ورودی سال ۹۴ و قبل از آن) اطمینان خاطر داد که روند استخدام آنان مطابق ضوابط دنبال می‌شود و وزارت نفت در صورت نیاز و متناسب با تعداد پذیرفته‌شدگان این گروه در فرآیند مصاحبه، نسبت به اخذ مجوزهای بیشتر استخدامی اقدام می‌کند.
همکاری‎های علمی و تخصصی در حوزه زمین شناسی حفاری افزایش می‎یابد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
شنبه 1 آبان 1400 11:37:41
nioc