سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401   12:16:53
12:101400/11/2
بیستمین کنگره ملی خوردگی برگزار می‌شود

انجمن خوردگی ایران در نظر دارد با همکاری دانشگاه صنعت نفت، بیستمین کنگره ملی خوردگی را در روزهای سوم تا پنجم اسفندماه با محور خوردگی، بازرسی فنی، ایمنی و مدیریت یکپارچه و با هدف کاهش هزینه‌ها و افزایش ایمنی برگزار کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی، انجمن خوردگی ایران به‌ همراه دانشگاه صنعت نفت و دانشکده مهندسی نفت آبادان (شهید تندگویان)، میزبان بزرگ‌ترین گردهمایی استادان، دانشجویان، پژوهشگران و متخصصان مراکز علمی، تحقیقاتی، صنعتی و تجاری و زمینه‌ساز همکاری سازنده، اشتراک دانش و تجربیات و ارتقای سطح علمی کشور در علم خوردگی خواهد بود.

برنامه‌ریزی شده است در این کنگره سخنرانی‌های تخصصی، کارگاه‌های آموزشی، نشست‌های تخصصی و ارائه مقالات به‌صورت غیرحضوری و نمایشگاه جانبی (خوردگی ١۴٠٠) به‌منظور امضای قراردادهای اجرایی به‌صورت حضوری برگزار شود.

همچنین بنا است از برترین‌های این کنگره قدردانی شود و مقالات برتر نیز در نشریه علمی ـ پژوهشی علوم و مهندسی خوردگی چاپ می‌شوند.

زمان ارسال مقالات تا ٣٠ دی‌ماه و اعلام نتایج؛ ١٠ بهمن ماه ١۴٠٠ تعیین شده است. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت اینترنتی انجمن خوردگی ایران به نشانی «http://ica.ir» مراجعه کنند.

غلامرضا پاکدل و هادی ابراهیم فتح‌آبادی از رؤسای ارشد مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی، مدعوین بخش ارائه نشست‌های تخصصی و سخنرانی‌های تخصصی هستند که در زمینه مدیریت راهبردی و یکپارچه خوردگی فلزات و بازرسی فنی مطالبی را ارائه می‌کنند.

1/32760
کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401 12:10:27
nioc