سه‌شنبه 31 فروردین 1400   08:52:11
10:471399/11/25
افتتاح ۴ پروژه عمرانی در شرکت نفت و گاز مارون

پروژه‌های احداث ساختمان اندازه‌گیری مخازن، ایمن‌سازی و تعمیر ساختمان‌های خدمات چاه‌ها، تعمیر و بازسازی پل‌ها و جاده اصلی و نوسازی نمازخانه مجتمع صنعتی شماره ۴ شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون افتتاح شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون با قدردانی از کارگروه‌های تخصصی دست‌اندرکار اجرای پروژه‌های آماده افتتاح به‌ویژه امور مهندسی و ساختمان نفت و گاز مارون، به تشریح اقدام‌های انجام‌شده پرداخت و گفت: ساختمان جدید اندازه‌گیری مخازن با مساحت ۲۵۳ مترمربع احداث شد و ساختمان خدمات عملیات با مساحت ۳۲۵ مترمربع مورد تعمیرات و بهسازی کامل قرار گرفت. برای انجام این دو پروژه حدود ۱۲ میلیارد ریال هزینه شده است. در پروژه‌ای دیگر نیز بازسازی و تعریض کامل پل ورودی بهره‌برداری، بازسازی و تعریض دو پل بزرگ و تعریض ۷۰ متر از جاده دروازه دوم تا نمکزدایی مجتمع صنعتی شماره ۴ مارون را با صرف ۷ میلیارد ریال انجام دادیم.

حمید کاویان با بیان اینکه برای نوسازی نمازخانه مجتمع مارون ۴، بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج سردار شهید قاسم سلیمانی این شرکت نیز مشارکت فعال داشته‌اند، گفت: همسو با مسئولیت‌های اجتماعی، امروز کلنگ احداث یک مدرسه‌ دوکلاسه در روستای چای ورشام بخش غیزانیه نیز در محل اختصاص‌یافته زده می‌شود و بسیج سازندگی شرکت، عملیات اجرایی احداث آن را در روزهای آینده آغاز خواهد کرد.

مجتمع صنعتی شماره ۴ شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون از نظر موقعیت در مرکز جغرافیای عملیاتی این شرکت قرار گرفته است و کارگروه‌های فنی و عملیاتی مختلف برای سهولت دسترسی به دیگر مجتمع‌های صنعتی در این مجتمع استقرار یافته‌اند که نقش آن را در مدیریت و راهبری فرآیند تولید برجسته می‌کند.

2/31020

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید