سه‌شنبه 31 فروردین 1400   07:40:58
15:341399/11/26
نوسازی درمانگاه و مرکز سلامت کار دالان در زاگرس جنوبی

پروژه توسعه، بهسازی و نوسازی درمانگاه و مرکز سلامت کار ناحیه دالان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی به بهره‌برداری رسید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رئیس منطقه عملیاتی آغار و دالان گفت: درمانگاه و مرکز سلامت کار ناحیه دالان با ۸۰۰ مترمربع وسعت در مدت ۱۶ ماه بهسازی شد و توسعه یافت.

مصطفی پالیزیان با بیان اینکه در طرح توسعه این مرکز، اتاق‌های تزریقات، حمام سوختگی، آزمایشگاه تست دوره‌ای کارکنان و سالن اورژانس با ظرفیت بستری هم‌زمان هفت بیمار به این درمانگاه اضافه و آزمایشگاه، داروخانه و اتاق استراحت کارکنان نیز بهسازی شده است، افزود: به‌منظور رعایت دستورعمل‌های سیستم استاندارد مدیریت انرژی و استفاده بهینه از انرژی افزون بر اجرای سقف کاذب، پنجره‌ها نیز دو جداره و سامانه دفع فاضلاب این درمانگاه نیز جداسازی و مستقل شد.

به گفته وی، این پروژه با اعتباری افزون بر یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال در مدت زمان ۱۶ ماه با به‌کارگیری ماشین‌آلات و امکانات موجود در منطقه بر اساس استانداردهای مورد تائید وزارت بهداشت انجام و هم‌زمان با دهه مبارک فجر امسال راه‌اندازی شد.

پالیزیان با اشاره به اینکه منطقه عملیاتی آغار و دالان دارای دو مرکز درمانگاهی و سلامت کار در این ناحیه است، گفت: به‌منظور حفظ و نگهداشت تجهیزات به‌زودی آشیانه استقرار آمبولانس درمانگاه ناحیه دالان نیز بهسازی می‌شود.

منطقه عملیاتی آغار و دالان از مناطق عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی است که در استان فارس و حوزه جغرافیایی شهرستان‌های فیروزآباد، فراشنبد، قیر و کارزین قرار دارد.

2/31044

منبع: روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران


کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید