چهارشنبه 28 مهر 1400   22:31:11
20:101400/6/29
روند اجرای طرح‌های پارس ۲ تسریع می‌شود

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با حضور در منطقه پارس ۲ کنگان از آخرین مراحل پیشرفت طرح‌ها بازدید و دستورهای لازم را برای تسریع در انجام کارها صادر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سخاوت اسدی در بازدید از منطقه پارس ۲ با اشاره به ساختار جدید این سازمان گفت: منطقه ویژه پارس و تأسیسات و صنایع موجود در آن از مناطق مهم و تأثیرگذار کشور است و همه باید با کار و تلاش جهادی زمینه پیشرفت این منطقه را فراهم کنیم.

وی افزود: سازمان منطقه ویژه پارس به نمایندگی از وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران وظیفه اداره و راهبری حوزه عملیاتی پارس جنوبی، پارس ۲ و پارس شمالی را به‌عهده دارد و لازم است با برنامه‌ریزی صحیح و اصولی زیرساخت‌های این منطقه بیش از پیش توسعه یابد.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ساختار جدید این سازمان را زمینه‌ساز تحول و چابکی در بخش‌های مدیریتی این سازمان دانست و افزود: در ساختار جدید اهداف و مأموریت‌های سازمانی بازتعریف شده و اعتقاد ما نیز بر این است ساختار نو نویدبخش شتاب در توسعه منطقه و حداکثر بهره‌وری از امکانات موجود می‌شود.

اسدی تصریح کرد: فعالیت‌های زیربنایی و مهندسی به‌صورت یکپارچه و هماهنگ از سوی معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه ویژه پارس هدایت و راهبری می‌شود.

۲/۳۲۱۵۲

منبع: روابط عمومی سازمان منطقه ویژه پارس


کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
چهارشنبه 28 مهر 1400 19:50:52
nioc