دوشنبه 15 آذر 1400   22:22:10
12:391400/7/19
تحقق برنامه تولید نفت و گاز گچساران در نیمه نخست ۱۴۰۰

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران از تحقق بیش از صددرصدی برنامه تولید این شرکت در نیمه نخست امسال خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، هوشنگ صیدالی در نشست پیش‌بینی بهره‌دهی چاه‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران، با اعلام این مطلب افزود: با وجود رویارویی با مشکلات در زمینه‌های تحریم و محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا، این شرکت از ابتدای امسال تاکنون با همکاری مدیریت‌ها و کارکنان و با احتساب کاهش تکلیفی توانسته است برنامه تولید را به مقدار ۱۰۰.۰۳ درصد محقق کند.

وی گفت: از اهم فعالیت‌های انجام‌شده در سال ۱۴۰۰ می‌توان به ۶۰۸ مورد آزمایش روی چاه‌ها، هشت مورد اسیدکاری، ۹ مورد رفع موانع و تمیزکاری، سه مورد زنده‌سازی و سه مورد مشبک‌کاری اشاره کرد که به این ترتیب در مجموع ۷۱۷ مورد فعالیت روی چاه‌ها انجام شده که بیشتر مربوط به بخش بازرسی فنی است.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز گچساران ادامه داد: مقدار نفت جمع‌آوری شده نیز ۹۵ هزار بشکه بوده که با استفاده از تفکیک‌گرهای سیار MOS و MOT و برای حفظ محیط زیست انجام شده است.

صیدالی اظهار کرد: در بخش عملیات، با توجه به تحریم و نبود امکان تولید حداکثری، نسبت به انجام تعمیرات اساسی و ترمیم خطوط لوله‌ به‌ویژه خطوط لوله صادراتی اقدام شده است.

کد خبر 322406

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران، تولید نفت و گاز
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
تداوم سرمایه‌گذاری در صنعت نفت یک موضوع راهبردی است
حمایت از نیروی انسانی و رفع موانع تولید نفت و گاز در دستور کار کمیسیون انرژی مجلس
نیاز 100 میلیارد دلاری برای تکمیل توسعه میدان‌های نفت و گاز در 8 سال آینده
  • 1400/8/20 پنجشنبه نیاز 100 میلیارد دلاری برای تکمیل توسعه میدان‌های نفت و گاز در 8 سال آینده
    مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از طرح های توسعه میدان گازی کیش، فاز 11 پارس جنوبی، فرزاد A و B، پارس شمالی، میادین نفتی غرب کارون به عنوان طرح های مهم و اولویت دار شرکت ملی نفت یاد کرد و گفت: برای تکمیل توسعه میدان های نفتی و گازی در 8 سال آینده به 100 میلیارد دلار سرمایه نیاز داریم که باید از راه های متنوع به دنبال تامین آن باشیم.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
دوشنبه 15 آذر 1400 18:33:56
nioc