دوشنبه 15 آذر 1400   21:46:00
16:051400/7/22
۲ دکل حفاری در طرح توسعه میدان بی‌بی حکیمه مستقر می‌شود

دو دستگاه حفاری سنگین خشکی در طرح توسعه میدان نفتی بی‌بی حکیمه در استان کهگیلویه و بویر احمد مستقر می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران،  موافقتنامه تأمین دو دکل‌ و متعلقات مربوط به آن با حضور مدیران و متخصصان شرکت سی‌لند و شرکت ملی حفاری، توسط مدیران عامل دو شرکت امضا و مبادله شد.

براساس این موافقتنامه که همسو با قرارداد طرح نگهداشت و افزایش تولید میدان  نفتی بی‌بی حکیمه  از پروژه‌های مربوط به طرح توسعه ۲۸ مخزن در حوزه عملیاتی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب اجرا می‌شود، ملی حفاری دو دستگاه حفاری (۲۰۰۰HP) و متعلقات و  تجهیزات لازم برون و درون چاهی با برآورد مدت ۴۰۰ و ۴۵۰ دکل روز برای حفاری و تکمیل ۶ حلقه چاه و ارائه تعدادی از خدمات جنبی حفاری در این موقعیت اختصاص می‌دهد و این سند همکاری با نظر طرفین قابل تمدید خواهد بود.

در آیین امضای این موافقتنامه سید ابوالفضل دهکردی، عضو هیئت مدیره شرکت سی لند ضمن معرفی توانمندی‌های این شرکت، گفت: همکاری مستمر و استفاده از امکانات، تجهیزات، دانش فنی و خدمات و متخصصان مجرب شرکت ملی حفاری ایران با توجه به سوابق طولانی آن در حفر و تکمیل چاه‌های نفت و گاز در خشکی و دریا برای ما حائز اهمیت است.

گلپایگانی، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران نیز با اشاره به ظرفیت‌های این شرکت در عملیات حفاری و خدمات یکپارچه فنی و مهندسی، گفت: ملی حفاری با هدف پاسخگویی و شتاب‌بخشی به برنامه‌های وزارت نفت و در اجرای طرح‌های توسعه‌ای شرکت ملی نفت ایران با همه شرکت‌های زیر مجموعه این شرکت و بخش خصوصی فعال در این عرصه همکاری و هم‌افزایی دارد و آمادگی کامل را برای کاربست ظرفیت‌های تخصصی خود در پروژه‌های مختلف دارد.

۲/۳۲۲۷۰

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران


کلمات کليدي
میدان بی بی حکیمه، شرکت ملی حفاری ایران
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
آب؛ هدیه نفت به دشت سیستان
  • 1400/9/9 سه‌شنبه آب؛ هدیه نفت به دشت سیستان
    صحبت از سرزمین ناشناخته شرق ایران، یعنی سیستان و بلوچستان است که دکل و تجهیزات در قالب ۱۵۰ محموله سنگین و ترافیکی از اهواز روانه این نقطه شده تا تلاش برای رسیدن به آب را در چاه‌های آن آغاز کند.
تکمیل حفاری ۴ حلقه چاه در نفت‌شهر
حفر و تکمیل ۴۶ حلقه چاه‌ نفت و گاز در مناطق نفت‌خیز کشور
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
دوشنبه 15 آذر 1400 18:33:56
nioc