شنبه 1 آبان 1400   11:18:27
19:211400/3/20
بررسی آخرین وضعیت پروژه‌های منطقه ویژه پارس

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس آخرین وضعیت پروژه‌های این سازمان در منطقه پارس جنوبی را بررسی کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سخاوت اسدی با همراهی برخی از مدیران سازمان منطقه ویژه پارس امروز (پنجشنبه، 20 خردادماه) آخرین وضعیت پروژه های این منطقه را بررسی کردند.

همچنین مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس، چهارشنبه 19 خردادماه با حضور در دفتر امام جمعه شهرعسلویه با حجت الاسلام هاشمی نژاد دیدار کرد.

سخاوت اسدی در این دیدار گفت: جایگاه رفیع نظام مقدس جمهوری اسلامی در دنیا و منطقه ثمره مجاهدت شهدا و ایثارگران و همه خدمتگزاران صدیق کشوراست.

وی با بیان این نکته که خدمت به مردم منطقه عسلویه علاوه بر وظایف محوله، به نوعی دغدغه شخصی اوست خاطر نشان کرد: با حمایت همه مسئولین، همه تلاش خود را جهت بهبود شرایط مردم منطقه انجام خواهم داد.

حجت الاسلام هاشمی‌نژاد نیز در این دیدار با تبریک انتصاب مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس، وجود ایمان در کارها را لازمه حل مشکلات بر شمرد.

وی توجه به دعدعه‌های مردم منطقه را از مواردی برشمرد که امید است در سایه مدیریت جدید سازمان منطقه ویژه پارس مورد توجه قرار گیرد. امام جمعه شهر عسلویه در پایان خواهان انجام تمهیدات لازم جهت حضور مردم و کارکنان صنعت نفت در انتخابات شد.

همچنین در نشست های جداگانه، سردار حیدر سوسنی، فرمانده نیروی انتظامی استان بوشهر به همراه سرهنگ پیمان فتاحی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان عسلویه و یوسفی، فرماندار شهرستان عسلویه،  با حضور در سازمان منطقه ویژه پارس با سخاوت اسدی، مدیرعامل این سازمان دیدار کردند.

2/31677

منبع: روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس


کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
شنبه 1 آبان 1400 11:11:15
nioc