10:221397/4/26

درخشش وزنه‎برداران باشگاه حفاری در مسابقات جوانان جهان

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شرکت ملی حفاری ایران از درخشش سه نفر از وزنه برداران عضو این باشگاه در مسابقات وزنه برداری جوانان جهان در سال 2018 خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، ایرج کریمی گفت: این مسابقات از تاریخ 16 لغایت 23 تیرماه جاری با حضور 136 وزنه بردار از کشورهای مختلف جهان به میزبانی کشور ازبکستان در شهر تاشکند برگزار شد.

وی ادامه داد: در این رقابت ها  سه نفر از وزنه برداران عضو  باشگاه و حمید رشیدی از کارکنان شرکت به عنوان سرمربی، تیم  ملی کشورمان را  همراهی کردند.

کریمی افزود: در مسابقات وزنه برداری جوانان جهان علی داودی در دسته 105+ کیلوگرم در مجموع مدال طلا را به خود اختصاص داد و پیروزی تیم ملی کشورمان در این عرصه را برای سومین سال متوالی رقم زد.

وی اظهار کرد: همچنین حسین سلطانی در دسته  77 کیلوگرم در مجموع مدال نقره و امیر عزیزی  در دسته 105 کیلوگرم مدال برنز را کسب کردند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شرکت ملی حفاری ایران گفت: در این مسابقات تیم ایران با  512 امتیاز اول و تیم های ازبکستان با 436 امتیاز و ترکیه با 411 امتیاز به ترتیب دوم  و سوم  شدند.

وی افزود: تیم ملی وزنه برداری جوانان کشور با ترکیبی از وزنه برداران باشگاه فرهنگی ورزشی ملی حفاری پیش از این در رقابت های جهانی سال 2017 در ژاپن و 2016 در گرجستان مقام قهرمانی را کسب کرده بود.

کریمی ادامه داد: تیم وزنه برداری این باشگاه از تیم های مطرح کشور است و در زمان حاضر در مسابقات لیگ برتر جوانان و بزرگسالان کشور حضور دارد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شرکت ملی حفاری ایران یادآور شد: این تیم شش دوره مقام قهرمانی و یک دوره نایب قهرمانی باشگاه های آسیا را در کارنامه خود ثبت کرده است.


کد خبر:21510/4


منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران


کلمات کليدي
حفاری، وزنه برداری، ایرج کریمی
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت