سه‌شنبه 30 شهریور 1400   18:58:34
11:161399/7/13
توزیع بیش از ۵ هزار بسته نوشت‌افزار میان دانش‌آموزان آغاجاری

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری ۵ هزار و ۳۰۰ بسته نوشت‌افزار میان دانش‌آموزان روستاها و جوامع محلی همجوار تاسیسات نفتی توزیع کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیر منابع انسانی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری گفت: اداره آموزش این بسته‌های نوشت‌افزار را تهیه کرده است و با هماهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) و اداره بهزیستی در اختیار دانش‌آموزان بی‌بضاعت مدارس مناطق محروم قرار داده است.

بهمن بهبهانیان، افزود: شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری در کنار وظایف تکلیفی خود در زمینه تولید نفت و گاز، با استفاده از ظرفیت‌های موجود در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی اقدام‌های قابل توجهی را در زمینه آموزش و کمک به مدارس با هماهنگی و مشارکت آموزش و پرورش انجام داده است.

مدیر منابع انسانی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری اظهار کرد:‌ همسو با این هدف از ابتدای پارسال تاکنون بیش از ۶۰ دستگاه کولر گازی در اختیار مدارس مناطق محروم در جوار تأسیسات قرار گرفت و در نیمه نخست امسال نیز تعمیر و بازسازی ۹ مدرسه در شهرستان امیدیه و بخش جایزان پایان یافت.

بهبهانیان با اشاره به اهمیت مباحث آموزشی عنوان کرد: هر ساله با توجه به کمبودها و شرایط منطقه، شرکت نفت وگاز آغاجاری کلاس‌های آموزشی کنکور و کلاس‌های تقویتی برای دانش آموزان شهرستان‌های همجوار برگزار می‌کند.

1/30042

 

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب


کلمات کليدي
دانش آموزان آغاجاری، نوشت افزار، شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
بيشتر
بروزرسانی:
سه‌شنبه 30 شهریور 1400 15:26:57
nioc