چهارشنبه 28 مهر 1400   23:35:51
nioc nioc
tab
10:561399/8/5
همکاری نفت و گاز گچساران در اجرای طرح مسکن ملی

شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به منظور تسریع مراحل اجرایی طرح مسکن ملی در این شهرستان با وزرات راه و شهرسازی همکاری کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رئیس خدمات مهندسی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با اشاره به اقدام های این شرکت با هدف تسریع در اجرای طرح مسكن ملی، اظهار کرد: شبکه فاضلاب و روشنایی برق جاده سلامت در مسیر طرح مسکن ملی قرار گرفته بود که با تاکید مدیرعامل این شرکت برای همکاری جهت تسریع پروژه های عام المنفعه، جابه جایی آنها در دستور کار قرار گرفت.

حمید نارکی ادامه داد: در این راستا، پس از انجام فعالیت های مطالعاتی کارشناسان اداره خدمات مهندسی، تغییر مسیر به طول یک کیلومتر، با برآورد هزینه ۲۵ میلیارد ریال و با استفاده از امکانات موجود و بدون بار مالی اضافی به اجرا در آمد که هم اکنون نیز در مرحله پایانی قرار دارد.

وی افزود: شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با توجه به خط مشی خود که کمک به طرح‌های عام المنفعه در شهرستان و محیط‌های پیرامونی است همواره تلاش می‌کند به عنوان سازمانی مسئولیت پذیر، ضمن استمرار تولید و صیانت از تاسیسات از ظرفیت های خود برای رفع مشکلات و توسعه و پیشرفت جامعه استفاده کند.

1/30471

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران، مسئولیت اجتماعی

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
بيشتر
nioc
کشور:

IP کاربر جاری: 3.235.179.111
بروزرسانی: 1400/07/28

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
nioc