جمعه 7 آذر 1399   20:33:38
23:421397/2/16
در حاشیه برگزاری نمایشگاه صنعت نفت مطرح شدOMV اتریش به دنبال گسترش روابط با شرکت ملی نفت ایران است

مدیر کل بخش بالادستی شرکت اتریشی OMV در ایران گفت: ما نسبت به آینده همکاری با شرکت ملی نفت ایران بسیار خوشبین هستیم و با استناد بر تجربیات مثبت در حوزه انرژی با ایران به دنبال گسترش روابط هستیم.


کورت واگنر در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران در حاشیه برگزاری روز نخست بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، ضمن مغتنم شمردن فرصت فراهم شده برای تعامل هرچه بیش تر شرکت ها با یکدیگر، این رویداد مهم را به ویژه در بحث معرفی شرکت های اکتشاف و تولید ارزنده خواند.

وی با اشاره به زمان آغاز به کار OMV در ایران در سال 2000 میلادی، همکاری های میان این شرکت و شرکت ملی نفت ایران را سازنده ارزیابی کرد و گفت: تا کنون در زمینه فعالیت های اکتشاف و تولید همکاری های خوبی با شرکت ملی نفت داشته ایم و اکنون برای امضای قرارداد در قالب IPC در حال مذاکره هستیم.

واگنر ضمن اشاره به ملاقات با امیر حسین زمانی نیا، معاون بین الملل وزیر نفت و غلامرضا منوچهری، معاون مهندسی و توسعه شرکت ملی نفت ایران در نخستین روز از بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت ایران، گفت: گسترش همکاری ها در حوزه اکتشاف، تولید و توسعه صنعت نفت ایران از مهم ترین محورهای این نشست بود.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت از 16 تا 19 اردیبهشت 1397 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

شماره خبر: 8/24322

کلمات کليدي
OMV اتریش، نمایشگاه صنعت نفت

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
بيشتر